Šiaurės ir Baltijos šalių dešiniųjų lyderiai susitinka Vilniuje

Lapkričio 4 d. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kvietimu Vilniuje vyks  Europos liaudies partijai (ELP) priklausančių Šiaurės ir Baltijos šalių centro-dešiniosios krypties partijų vadovų  susitikimas. Pagrindinė susitikimo tema –saugumo iššūkiai Šiaurės-Baltijos valstybėse. Partijų lyderiai aptars regiono saugumui kylančias problemas, bendradarbiavimo stiprinimo klausimus.

„Ypatingą dėmesį skirsime Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės keliamai grėsmei. Nesaugios Astravo atominės elektrinės veiklos sustabdymas yra gyvybiškai svarbus klausimas Lietuvai. Prašome pagalbos ir solidarumo iš savo partnerių, formuluojant vieningą ES poziciją siekiant užtikrinti, kad nešvari elektros energija iš nesaugių trečiųjų šalių elektrinių nepasiektų Europos elektros energijos rinkos“, – teigė TS-LKD pirmininkas ir frakcijos Seime seniūnas G. Landsbergis.

Susitikime Vilniuje dalyvauja Norvegijos premjerė Erna Solberg, kuri yra ir Norvegijos konservatorių partijos pirmininkė, Danijos, Suomijos, Latvijos, Švedijos centro-dešiniųjų partijų pirmininkai.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE