Kazlų Rūdos savivaldybės informuoja, kad atsižvelgiant į savivaldybės vadovų ir UAB „Kazlų Rūdos energija“ pasitarimo metu aptartas aplinkybes bei artimiausių dienų oro prognozes, nuspręsta šildymo sezono kol kas nebaigti.
Galutinis sprendimas dėl šildymo sezono pabaigos bus priimtas kitą savaitę, įvertinus faktines oro sąlygas.

Šaltinis:
Kazlų Rūdos savivaldybė

