Penktadienį Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis. Šiemet jis ypatingas – išleidžiama 100-oji laida. Tai jautri akimirka, kai užverčiamas vienas gyvenimo etapas ir atsiveria nauji keliai, kupini svajonių, pasirinkimų bei galimybių.
Pasveikinti abiturientų ir pasidžiaugti jų pasiekimais atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Rokas Pukinskis. Jis linkėjo jauniesiems kraštiečiams drąsiai žengti į ateitį, tikėti savo jėgomis ir nepamiršti vietos, kurioje prasidėjo jų kelias.
Šventės metu taip pat pagerbtas gimnazijos abiturientas Rapolas Kukė, XXXIV tarptautinėje filosofijos olimpiadoje iškovojęs bronzos medalį. Už išskirtinį pasiekimą jam įteiktas simbolinis Savivaldybės čekis. Nuoširdūs sveikinimai skirti ir Rapolo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojui metodininkui Mindaugui Bučinskui, kurio profesionalumas ir atsidavimas prisidėjo prie šio reikšmingo laimėjimo.
Dvyliktokams gražiausius žodžius šiandien skyrė ir Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas, Seimo narys Algirdas Butkevičius bei kiti bendruomenės nariai.
Sveikiname visus abiturientus, baigiančius svarbų gyvenimo etapą. Tegul paskutinis skambutis tampa ne atsisveikinimu, o įkvepiančia pradžia naujiems atradimams, drąsiems sprendimams ir prasmingiems pasiekimams.

