Sausio 19 dieną garbingą 100 metų jubiliejų atšventė Juozas Aželskas. Šia išskirtine proga jubiliatą pasveikino Kalvarijos savivaldybės meras Nerijus Šidlauskas bei Kalvarijos seniūnė Irena Abraitienė, linkėdami stiprios sveikatos, ramybės ir artimųjų šilumos.
Juozas Aželskas gimė Naujienos kaime ir buvo vyriausias šešių vaikų šeimoje. Kartu su žmona jis užaugino penkis vaikus – vieną sūnų ir keturias dukras, perduodamas jiems darbštumo, atsakomybės ir pagarbos žmogui vertybes.
Savo darbo kelią Juozas pradėjo pas tėvą geležinkelyje, vėliau dirbo sandėlininku. Jis buvo aktyvus bendruomenės narys – mėgo dainuoti, giedojo šermenyse, visada buvo nuoširdžiai bendraujantis ir gerbiamas žmonių. Visą gyvenimą jubiliatas pasižymėjo draugiškumu, bendruomeniškumu, gebėjimu gražiai sutarti su aplinkiniais.
Iki šiol Juozas Aželskas tvarkėsi savarankiškai Brukų kaime. Tačiau šią žiemą apsigyveno pas dukrą tame pačiame kaime, apsuptas artimųjų rūpesčio ir dėmesio.
Garbingas šimtmečio jubiliejus – tai prasmingas gyvenimo kelias, pažymėtas darbu, šeimos vertybėmis ir pagarba žmogui, tapęs gražiu pavyzdžiu jaunesnėms kartoms.


