Širdinga paroda Patašinės bibliotekoje

Visą vasario mėnesį Patašinės bibliotekos lankytojus džiugins spalvinga ir širdinga kryželiu siuvinėtų paveikslų paroda – „Mano širdies kryželiai“. Paveikslų autorė – marijampolietė, Patašinės bibliotekos draugė – Jūratė Stankevičiūtė.

Jūratę – arba tiesiog Jūratėlę – jau pažįsta tie patašiniečiai, kurie lankėsi praėjusių metų gruodžio mėnesio bibliotekos adventiniuose – kalėdiniuose renginiuose. Jūratė savo gitaros garsų ir balso nuoširdumu renginius papuošė jaukiomis spalvomis.

Trapi mergina su gitara – tokia Jūratėlė daugeliui atrodo iš pirmo žvilgsnio, tačiau savo vidumi ji spinduliuoja stiprybę bei didžiulę meilę ir šilumą aplinkiniams.

Tokie yra ir jos siuvinėti paveikslai, kuriuose apstu širdies bei jaukumo. Gyvūnai ir augalai – dvi dominuojančios temos Jūratėlės paveiksluose: įspūdingi žirgai, išdidūs vilkai, draugiški šunys, jaukūs paukščiai, švelniaspalvių augalų kompozicijos.

Jūratė ne tik puikiai dėsto savo „širdies kryželius“, t.y. siuvinėja, bet ir groja gitara, gieda, eiliuoja.

Ypač džiugu, kad mūsų mažą Patašinės bibliotekos erdvę autorė pati pasirinko savo pirmajai, bet neeilinei – skirtai  40-ąjam gimtadieniui pažymėti – parodai surengti.

 

Ilona Jančaitienė, Patašinės bibliotekos bibliotekininkė

Nuotraukos – Rimos Spūdienės, Patašinės kaimo bendruomenės fotografės

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE