Siūloma iš asociacijų ir labdaros ir paramos fondų nereikalauti apdrausti perduotą turtą

Gegužės 25 d. vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje bus siūloma pakeisti Marijampolės savivaldybės turto perdavimo panaudos pagrindais laikinai neatlygintinai valdyti ir naudotis tvarkos aprašą. Siūlomi pakeitimai leistų asociacijoms, veikiančioms pagal LR Respublikos asociacijų įstatymą, ir labdaros ir paramos fondams privalomai nedrausti jiems patikėjimo teise perduoto valdyti nekilnojamo turto.

„Sulaukėme keleto sunkiau besiverčiančių kaimiškųjų teritorijų bendruomenių kreipimosi su prašymu atleisti nuo šios prievolės. Suprantame, kad ypač dabar, esant sudėtingai situacijai, sunku surinkti draudimo įmokai reikalingas lėšas. Todėl pirmadienį vyksiančiame Tarybos posėdyje siūlysime nereikalauti iš asociacijų ir labdaros ir paramos fondų apdrausti jų naudojamą savivaldybės turtą. Skaičiuojame, kad bendra metinė draudimo įmokų suma yra apie 5500 eurų. Šis sprendimas palies apie 60 asociacijų ir labdaros ir paramos fondų. Siūlome, kad toks sprendimas būtų priimtas visam laikui. Jei Savivaldybės taryba pritars, toliau spręsime klausimą dėl turto draudimo. Galbūt panaudai perduotą turtą apdraus pati savivaldybė“, – sako Marijampolės savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Šiuo metu asociacijų ir labdaros ir paramos fondų mokama metinė draudimo įmoka yra labai skirtinga, svyruoja nuo 87 iki beveik 300 eurų.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE