Socialinio darbo meistriškumo konkurse nugalėjo Marijampolės kolegijos studentai

Praėjusią savaitę jau skelbėme apie Marijampolės kolegijos studentų komandą, laimėjusią Socialinio darbo meistriškumo konkursą Klaipėdos valstybinėje kolegijoje. Šįkart kviečiame susipažinti su konkurso nugalėtojų įspūdžiais.

„Dar prieš vykstant į Klaipėdą buvo labai įdomu kaip ten viskas vyks. Pirmoji užduotis buvo namų darbai – turėjome sukurti trumpą vaizdo reportažą nurodyta tema: Socialinio darbuotojo atostogos. Vos prasidėjus renginiui visų akis patraukė tai, jog esame iš nedidelės kolegijos, o toki drąsūs ir kūrybingi. Komandoje buvome penkiese, todėl atlikdami užduotis stengėmės bendradarbiauti ir išgirsti vienas kitą, kad užduotys būtų atlinktos tiksliai kaip reikia. Konkursas užsitęsė kelias valandas, tačiau laikas prabėgo labai greitai.

Esame dėkingi kartu su komanda vykusiai dėstytojai Salomėjai Karasevičiūtei. Iš jos sulaukėme didžiulio palaikymo ir gražių žodžių, tai tikrai prisidėjo prie pergalės. Dar prieš važiuojant į Klaipėdą visi juokavome, kad bus pirmoji vieta, ir štai, pasirodo neklydome. Konkurso vedėjams pradėjus skelbti rezultatus visi su jauduliu laukėme, tai kur gi mūsų kolegija? Šiuo laimėjimu dalinamės su visu dėstytojų kolektyvu, iš jų semiamės žinių ir įkvėpimo.“ – įspūdžiais dalinosi Socialinio darbo meistriškumo konkursą Klaipėdos valstybinėje kolegijoje laimėję Marijampolės kolegijos studentai.

 

Marijampolės kolegijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE