Liaudiškų šokių kolektyvas „Lelija“ šiemet mini gražią – 20-ies metų – veiklos sukaktį. Per du dešimtmečius kolektyvas tapo neatsiejama mūsų krašto kultūrinio gyvenimo dalimi, puoselėjančia lietuviško šokio tradicijas, bendruomeniškumą ir meilę scenai.
Kolektyvo narius vienija ne tik šokis, bet ir nuoširdus atsidavimas savo veiklai. Didelį indėlį į „Lelijos“ augimą ir stiprėjimą įneša kolektyvo vadovė – Irena Šunokienė-Sakalauskė, kurios dėka išlaikomas aukštas meninis lygis ir nuosekliai puoselėjama gyva liaudiško šokio tradicija.
Šeštadienį vykusiame jubiliejiniame koncerte kolektyvas pakvietė žiūrovus į spalvingą, gyvą ir emocijų kupiną šventę, kurioje atsispindėjo per 20 metų nueitas kūrybinis kelias.
Renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktorius Vitas Gavėnas.
„Per 20 metų „Lelija“ tapo gyvu mūsų krašto kultūros simboliu. Jūsų veikla – tai ne tik šokis, bet ir vertybių perdavimas bei tradicijų išsaugojimas. Linkiu, kad meilė šokiui ir toliau jungtų žmones, įkvėptų ir džiugintų žiūrovus dar ne vieną dešimtmetį“, – sveikindamas kolektyvą kalbėjo rajono vadovas. Jis taip pat įteikė Mero padėkos raštą kolektyvo vadovei ir nariams už dvidešimt metų vykdomą kūrybinę veiklą, už tradicinių vertybių puoselėjimą, už šokio meninės idėjos interpretacijas ir šokio propagavimą scenoje.
Renginį vedė ir savo dainas publikai dovanojo operos solistai Emilija Finagėjevaitė ir Jonas Sakalauskas.
Dėkojama kolektyvo nariams, vadovei ir visiems, prisidedantiems prie šios prasmingos veiklos. Tegul „Lelijos“ žiedas ir toliau skleidžiasi, puošdamas mūsų krašto kultūrinį gyvenimą.

