Spalvoto meduolio diena – galimybė nemokamai susikurti brangiausią dovaną

Lapkričio 24 d. vyks jau 10-oji Spalvoto meduolio diena – šventė suartinanti šeimą ir draugus, kviečianti spalvinti meduolius bei taip prisidėti prie globotinų vaikų savanorystės skatinimo.

Norintys prisijungti prie šios gražios akcijos laukiami restorane ,,Seitanas” (J. Dailidės g. 1, Marijampolė) nuo 11 val iki 17 val.

20-yje Lietuvos miestų, daugiau kaip 30 kepyklėlių ir bendruomenių vyksianti šventė kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba ir garbaus amžiaus žmonėms įkurta iniciatyva „Sidabrinė linija“ šiais metais buria drauge ne tik atitolusias šeimas ir bendruomenes, bet siekia sumažinti atskirtį tarp kartų.

„Per dešimtmetį iš vietinės iniciatyvos į visos šalies šventę išaugusi Spalvoto meduolio diena kasmet turi specialią misiją. Šiemet siekiame atkreipti dėmesį ir mažinti atskirtį tarp jaunosios ir vyriausios kartų, kurios viena kitai gali tiek daug duoti, jei randa laiko pabūti kartu, pabendrauti, pasikeisti savo patirtimi ir sukurti gražius prisiminimus, kurie dažnam yra pati brangiausia dovana“,  įsitikinusi šventės sumanytoja ir organizatorė Violeta Masteikienė.

Jubiliejinius, jau 10-us metus, skaičiuojanti iniciatyva suartina šeimas, draugus, bendruomenes, padeda susitikti globojamiems vaikams ir būsimiems įtėviams, skatina globojamų vaikų savanorystę. Kviečiame atvykti kartu spalvinti meduolių bei prisidėti prie globojamų vaikų organizuojamo renginio ir savanorystės skatinimo.

Ieškantiems daugiau informacijos, kreiptis į Marijampolės miesto ambasadorę Neringą Bindokaitę – 8 -653-63-407, El.p. N.bindokaite@gmail.com

https://www.facebook.com/Spalvoto-meduolio-diena-121430321250655/

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE