Sporto centro „Sūduva“ lengvaatlečiai pasipuošė medaliais

Kovo 7 dieną Klaipėdoje vyko Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Lietuvos jaunių rinktinės sudėtyje čempionate dalyvavo sporto centro „Sūduva“ sportininkai Ugnė Mykolaitytė ir Marijus Dranginis. Labai džiugu, kad abu mūsų sportininkai, savo amžiaus grupės rungčių lyderiai Lietuvoje, iš čempionato grįžo su medaliais. Ugnė Mykolaitytė, kuriai pirmą kartą trišuolio rungtyje pakluso 12 metrų riba, nušoko 12,05 m ir iškovojo pirmąją vietą. Marijus Dranginis 800 m distancijoje, į priekį praleidęs du Latvijos atstovus, laimėjo trečią vietą (rez. 2.04,39). Baltijos šalių jaunių komandinį čempionatą laimėjo Estijos komanda (153 taškai), dviem taškais pralenkusi latvius. Varžybų šeimininkai lietuviai liko treti (135). Mūsų sportininkus treniruoja Gintautas Janušauskas, Regina Bindokienė, ir Ona Živilaitė.

 

Kovo 8 dieną Kuldigoje (Latvija) nemažas būrys Marijampolės, Kauno, Klaipėdos ir Palangos lengvaatlečių dalyvavo A. Leimanio atminimo jaunių ir jaunučių varžybose. Jaunių grupėje marijampoliečiai iškovojo tris pirmąsias vietas. 1000 m distancijoje pirmi buvo Deimantė Bendaravičiūtė (rez. 3.14,57) ir Marijus Dranginis (rez. 2.42,60), o trišuolio rungtį laimėjo Ugnė Mykolaitytė (rez. 11,71). Sportininkus treniruoja V;ladas Komisaraitis, Regina Bindokienė, Gintautas Janušauskas ir Ona Živilaitė.

Savaitgalį džiugi žinia pasiekė ir iš Kalifornijos. Šiuo metu JAV studijuojantis trenerio Vlado Komisaraičio auklėtinis Giedrius Valinčius  RCC Invitational“ varžybose 3000 m distancijoje pagerino asmeninį rekordą ir finišavo ketvirtas (8:27.40).

 

Sporto centro „Sūduva“ informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE