Sporto varžybos „Kas su daktaru Aiskauda, tam tikrai nieko neskauda“

Lapkričio 18 d. Kalvarijos sporto centre vyko jau tradicija tapusios Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto varžybos „Kas su daktaru Aiskauda, tam tikrai nieko neskauda”. Renginio tikslas – nuo mažens formuoti sveikos gyvensenos, aktyvaus judėjimo įpročius, bendrauti ir bendradarbiauti. Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis” varžybas organizavo, įgyvendindamas Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektą „Sveikas ir saugus darželinukas”, kuriam buvo skirtas finansavimas. Dalyvavo 74 priešmokyklinukai iš šių Kalvarijos savivaldybės ugdymo įstaigų: Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis” ir jo Jungėnų skyriaus, Sangrūdos gimnazijos, Akmenynų, Liubavo Juozo Montvilos pagrindinių mokyklų, Kalvarijos gimnazijos ir jo Jusevičių skyriaus.

Visus susirinkusius vaikučius pasitiko Daktaras Aiskauda su savo komanda: Šuniu Avu, beždžione Čiči, ežiu Dygliu, krokodilu Dilu ir papūga Karuda. Dalyvius pasveikino Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis” direktorė Loreta Krasauskienė, Kalvarijos savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Marija Kabelkienė, Kalvarijos savivaldybės administracijos gydytoja Sigita Matulevičiūtė-Jodelienė, Kalvarijos sporto centro direktorius Edvardas Venslova.

Daktaras Aiskauda ir šuo Avas pakvietė vaikus prisistatyti ir aplankyti Beždžionių, Ežių, Krokodilų ir Papūgų salas. Keturiose salose visi dalyviai atliko sportines  užduotis. Nugalėjo visi, nes labai stengėsi, buvo aktyvūs, judrūs ir linksmi. Kiekvienam dalyviui buvo įteikta asmeninė dovanėlė – knygelė, o komandoms – diplomai.

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Nuotraukos Janinos Bukevičienės

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE