Sporto veteranai kviečiami į nemokamus verslumo mokymus

Vienas aktualiausių sporto visuomenės iššūkių šiandien – socialinės ir ekonominės sporto veteranų problemos. Didžioji dalis į sportinę karjerą, asmeninių rezultatų siekimą bei šalies garsinimą savo dėmesį sukoncentravusių sportininkų, neturi galimybių įgyti šiandieninei darbo rinkai patrauklaus išsilavinimo, neturi pastovių pajamų, patiria psichologinį, su stipriais gyvenimo pokyčiais atkeliaujantį stresą. Dėl šios priežasties, kaip sprendimas įsilieti į verslo ir darbo rinką norintiems atletams, pristatomi nemokami, skirtingų sričių profesionalų vedami „Verslumo mokymai sporto veteranams“.

„Mes, didžiajame sporte asmeninių ir šalį garsinančių pergalių siekiantys profesionalai, esame maksimaliai pasišventę sportui ir dažnu atveju nepagalvojame, ką reikės daryti, kai sportinė karjera baigsis. Tikiu, kad šie mokymai padeda spręsti ir palengvina būtent tą pereinamąjį periodą – iš sporto į darbo rinką“, – sako dalyvauti mokymuose planuojantis buvęs Lietuvos nacionalinės plaukimo rinktinės narys, rekordininkas, triskart Olimpinių žaidynių dalyvis ir Europos čempionato bronzos laimėtojas, plaukikas Saulius Binevičius.

Lapkričio mėnesį jau startavę nemokami, Lietuvos respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos finansuojami „Verslumo mokymai sporto veteranams“ dalyviams siūlo platų profilį praktinių žinių, padėsiančių kuriant ir vystant savo verslą bei idėjas paverčiant pelningu pragyvenimo šaltiniu. Mokymai sudaryti iš penkių skirtingų modulių, iš kurių kiekvieną pristatys žinomi savo sričių specialistai.

Dalyviai įgis ne tik pardavimų bei finansų, bet ir emocinio intelekto tobulinimo, neurolyderystės, mentorystės, asmeninio prekės ženklo vystymo žinių.

Dėl šalyje galiojančių saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, mokymai persikėlė į virtualią erdvę ir vyksta nuotoliniu būdu. Artimiausi mokymai startuoja jau sausio 8 d. Dalyvauti sporto veteranai kviečiami nemokamai, tačiau būtina išankstinė registracija. Mokymai vyks grupėse iki 30 asmenų.

Mokymų datas, vietas bei registracijos formą susidomėję sporto veteranai gali rasti adresu: www.sveikaagentura.lt/mokymai

Projektas „Sporto vadybos ir verslumo kvalifikacijos kėlimo kursai sporto veteranams“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE