Sprendimai patogiai ir saugiai darbo aplinkai

Dabar ypač svarbu, kad darbo vieta būtų ne tik patogi, bet ir saugi. Šiltuoju sezonu patalpas vis dažniau nutvieskia ryški saulė, kuri dirbant kompiuteriu, pristatinėjant skaidres susitikimo metu ar užsiimant kita panašia veikla gali trukdyti. Todėl patikimi langų uždengimai, pavyzdžiui, žaliuzės ar roletai, – tiesiog būtini. Taip pat svarbu pasirūpinti, kad klientus aptarnaujantys darbuotojai būtų kuo labiau apsaugoti nuo galimo kontakto.

Langų uždengimai – norimai apsaugai nuo saulės

Priklausomai nuo patalpos, kurioje dirbama, gali reikėti skirtingos apsaugos nuo saulės. Pavyzdžiui, biure, kur dirbama kompiuteriais, dažniausiai naudojamos langų uždangos, kurios sušvelnina ryškius saulės spindulius, tačiau aklinai neužtemdo erdvės. Tokiu atveju puikiai tinka šviesesnio ir retesnio audinio roletai. Tiems, kurie darbo metu nori mėgautis vaizdais pro langą, verta išbandyti roletus, kurių audinys iš vidinės pusės yra permatomas. Jie ne tik stilingai atrodo, bet ir suteikia patikimą apsaugą nuo saulės. Šviesaus audinio žaliuzės taip pat tinkamas variantas. Priklausomai nuo kuriamo interjero stiliaus, galima apsvarstyti skirtingo tipo priemones – vertikalias arba horizontalias.

Visiško šviesos sulaikymo įprastai siekiama konferencijų salėje arba susitikimų kambaryje, kur naudojamas projektorius. Tokio efekto reikia tam, kad ekrane rodomas vaizdas būtų aiškiai matomas. Tuomet patariama rinktis „Domus Lumina“ roletus su gumuotu audiniu. Jie suteikia 100 % apsaugą nuo saulės ir aklinai užtamsina patalpą. Tokio tipo langų uždangos padeda išvengti šviesos atspindžių ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano. Be to, galima pasirinkti ir tokį audinį, kurio išorinis paviršius yra sidabrinės spalvos. Jis atspindi saulės spindulius, todėl karštomis dienomis patalpoje išlaikoma optimali temperatūra.

Geromis termoizoliacinėmis savybėmis pasižymi ir medinės žaliuzės. Be viso to, jų išvaizda itin solidi. Tokios langų uždangos gali tapti vienu pagrindinių interjero akcentų. Mediena suteikia jaukumo ir individualumo, todėl iš jos pagamintos žaliuzės tiesiog tobulas pasirinkimas tiems, kurie svajoja apie originalią darbo erdvę.

Karščiui atsparūs audiniai

Biuruose ir kitose darbui skirtose patalpose galioja griežti priešgaisrinės saugos reikalavimai. „Domus Lumina“ asortimente galima rasti audinių, kurie yra atsparūs karščiui. Todėl kilus gaisrui jie nepradeda degti atvira liepsna. Iš tokių audinių pagamintos langų uždangos gali padėti sumažinti nelaimingo atsitikimo metu patiriamus nuostolius.

Skaidrios ritininės pertvaros – saugumui užtikrinti

Dabar, kai vis dar išlieka užsikrėtimo virusu grėsmė, darbo aplinkoje aktualios ne tik nuo saulės apsaugančios žaliuzės ar kitos langų uždangos, bet ir kontakto padedančios išvengti priemonės. Vienas iš patogiausių spendimų tokiu atveju yra skaidri ritininė pertvara. Esant poreikiui ją galima pakelti ir nuleisti, kai bendraujama su klientais. Taip pasirūpinama ne tik darbuotojų, bet ir paslaugomis besinaudojančių ar prekes įsigyjančių žmonių saugumu. Permatomas barjeras sumažina viruso perdavimo galimybę, tačiau netrukdo bendravimui.

Iš skaidraus plastiko pagamintą ritininę pertvarą lengva valyti ir dezinfekuoti – tam pakanka muilo ir vandens mišinio. Svarbu atkreipti dėmesį, kad prieš susukant roletą pertvara turėtų būti pilnai išdžiūvusi. Dar vienas jos privalumas – nesudėtingas montavimas. Pertvarai pritvirtinti tereikia kelių varžtų ir įrankio jiems įsukti. Ši apsauginė priemonė yra valdoma grandinėle – kaip ir įprasti roletai. Pagal individualius poreikius galima užsisakyti norimų matmenų pertvarą.

„Domus Lumina“ komanda operatyviai reaguoja į susiklosčiusią situaciją ir stengiasi pasiūlyti vartotojų poreikius atitinkančius gaminius. Stilingos ir funkcionalios žaliuzės, 100 % patalpas užtamsinantys roletai ar skaidrios ritininės pertvaros – priemonės, kurios leidžia pasirūpinti patogia ir saugia darbo aplinka. Nepamirškite to padaryti ir jūs.

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE