Statybinė technika – kam pirkti, kai galima nuomotis?

Ekskavatoriai, kasybos įranga, krautuvai, kranai, savivarčiai, betonavimo technika, keltuvai, kelių tiesimo technika ir kita statybų aikštelėse sutinkama įranga nėra pigūs pirkiniai – ypač siekiant aukščiausios darbų kokybės ir renkantis žinomiausius pasaulio gamintojus statybos technikos srityje. Būtent todėl didžioji dauguma tiekėjų siūlo statybos technikos nuomos paslaugą kaip įprastą ir dažnai naudojamą praktiką.

Statybos technikos nuoma yra ne tik puikus sprendimas kainos atžvilgiu; nuomininkai yra aprūpinami visomis papildomomis ir atsarginėmis įrangos dalimis, todėl šias bėdas jie gali automatiškai pamiršti. Kuo mažiau papildomų rūpesčių ir gendančios ar stringančios įrangos, tuo greičiau ir efektyviau yra vykdomi statybos darbai. Nuomotis taip pat labai linkusios įmonės, kurioms technika reikalinga konkrečiu metu atlikti konkrečiai užduočiai. Tai – lankstus ir greitas pasirinkimas.

Lietuvoje yra galimybė nuomotis tokių žinomų ir pasaulyje pripažintų gamintojų techniką kaip Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Volvo, JCB, Bobcat, John Deere ir kiti. Šie gamintojai siūlo plataus asortimento įrangą, todėl vienas gamintojas galės be vargo pasirūpinti visais darbais statybos aikštelėje – tai sumažins technikos paieškos vargus, nes viską iš karto galima gauti vienoje vietoje.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE