„Sūduva“ Alytuje sužaidė lygiosiomis su vietos „Dainava“

Vakar, Alytuje buvo sužaistos „Optibet A lygos“ 18-ojo turo rungtynės, tarp Alytaus DFK „Dainavos“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų. Po atkaklios kovos dvikova pasibaigė lygiosiomis – 1:1.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo savo progų, tačiau realiausia ji buvo marijampoliečiams, kai po pakelto kampinio ir neapdairios Alytaus ekipos vartininko klaidos, Povilas Leimonas pamušė kamuolį į vartus, tačiau šeimininkus nuo įvarčio išgelbėjo legionierius Cyrille’as Tchayi Tchamba, laiku išgelbėjęs savo ekipą.

Antrajame kėlinyje emocijos pasikeitė kardinaliai, kai į priekį 78-ąją minutę “Dainavos” ekipą išvedė Deivydas Matulevičius – 1.0. Visgi, šeimininkų laimė ilgai netruko ir jau po 3 minučių Aleksandras Makasis atstatė lygų rezultatą – 1:1.

Per likusį laiką, nei vienam komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo, todėl teko susitaikyti su lygiosiomis – 1:1 ir po vienu tašku turnyrinėje lentelėje.

,,Sūduva” turnyrinėje lentelėje užima 2-ąją vietą, su 35 taškais. Marijampoliečiai nuo lyderiaujančio Vilniaus “Žalgirio” atsilieka 2 taškais.

Sūduvos gidas logotipas

Jurgis Švedas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE