TOPLYGOJE pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė nė vieno įvarčio dar nepraleidusi Marijampolės „Sūduva“. 3-iajame ture marijampoliečiai rezultatu 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas.
Donato Vencevičiaus treniruojama komanda aktyviai pradėjo rungtynes – darbo turėjo tiek oponentų gynėjai, tiek vartininkas Julius Virvilas, atrėmęs Fausto Steponavičiaus bandymą.
34 minutę šeimininkai pelnė pirmą sezono įvartį, kai po Ibrahima Secko perdavimo įvartį stipriu smūgiu pelnė Žygimantas Baltrūnas.
„Sūduva“ pranašumą padidino 69 minutę, kai po Fausto Steponavičiaus perdavimo kamuolį į savo vartus nukreipė Dominykas Barauskas.
„TransINVEST“ galėjo sugrąžinti intrigą, tačiau Mykolos Musolitino smūgį efektingai atrėmė Ignas Plūkas.
Mačo pabaigoje Marijampolės ekipoje debiutavo du naujokai – Moutiras Chajia bei Rati Grigalava.
Kitas rungtynes „Sūduva“ žais kovo 10 d. 20 val. Vilniuje su „Žalgiriu“, o kovo 14 d. 14 val. namie priims Kauno raj. „Hegelmann“.

