Marijampolės „Sūduva“ pirmadienį 2026 metų Lietuvos futbolo Toplygos 4 ture išvykoje nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ 0:1 (0:1).
Jau 15 min. marijampoliečiams teko atlikti priverstinį keitimą – traumą patyrusio kapitono Aleksandro Živanovičiaus vietą aikštėje užėmė Rati Grigalava.
Vos po 3 min. – 18 min. – varžovai pelnė vienintelį rungtynių įvartį. Ignas Plūkas atrėmė pavojingą Deivido Šešplaukio smūgį, bet kamuolys atiteko Giedriui Matulevičiui, kuriam beliko galva pasiųsti jį į tinklą.
Vėliau „Žalgiris“ dar keletą kartų sukūrė pavojingas atakas, bet paversti įvarčiais jų nesugebėjo.
Kitoje aikštės pusėje „Sūduvai“ trūko aštrumo paskutinėje atakų fazėje, o keletas smūgių didesnio pavojaus varžovams nesukėlė.
Dvikovą marijampoliečiai baigė vadovaujami Vaido Slavicko, nes komandos vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius prieš save išvydo raudonąją kortelę
Kitas rungtynes „Sūduva“ žais kovo 14 d. 14 val. namie su Kauno raj. „Hegelmann“ komanda.

