„Sūduva-Mantinga“ susigrąžino Igną Labutį

Sudėtį naujam sezonui rikiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ puolėjų grandį pastiprino marijampoliečiams gerai pažįstamu vietiniu krepšininku. Suvalkijos klubas oficialiai susitarė su praeityje ne vienus metus komandoje jau rungtyniavusiu Ignu Labučiu (199 cm).

Praėjusį sezoną Labutis rungtyniavo Jonavos „CBet“ klube bei tapo NKL lygos čempionu. Jonavoje krepšininkas per beveik 20 minučių vidutiniškai įmetė po 9.2 taško, atkovojo po 3.8 kamuolio, atliko po 2.4 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 13 naudingumo balų.

„Norėjosi grįžti į Marijampolę, žaisti namuose, čia viską gerai žinau, žinau ko laukti, žinau ko nebus, viskas yra tikrai aukštame lygyje. Išskyrus „Keramzitą“ (šypsosi,- aut. pastaba). Ir pasikalbėjus su treneriu, kurį gerai pažįstu ir pas jį esu buvęs ne vienus metus, jis išreiškė didelį norą matyt mane komandoje, tad priėmiau sprendimą grįžti, manau laukia įdomūs metai!“ – tinklalapiui „suduva-mantinga.lt“ pasakojo Labutis.

Gimtojo miesto komandoje 27-ejų metų krepšininkas rungtyniavo ketverius metus iš eilės, o 2016 metais su Marijampolės ekipa pirmą kartą karjeroje triumfavo NKL čempionate. Labutis tikina, kad sėkmę pakartoti jis tikisi ir kitą sezoną.

„Marijampolė jau pripratus prie pergalių, todėl manau, kad šįmet ir vėl tikėsimės laimėti. Komandos žaidimą sekiau žaisdamas kitose komandose, taigi labai džiaugdavausi, kai jie tapdavo čempionais.“

,,Sūduva-Mantinga” inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE