„Sūduvos baldai“ – naujausios tendencijos ir platus pasirinkimas

Įsirenginėjant ar atnaujinant savo namų interjerą atrasti vietą, kurioje jums pasiūlys ne tik optimalų kainos ir kokybės santykį ar platų pasirinkimą, bet ir patars abejojant – didžiausias džiaugsmas. Būtent tokia vieta yra „Sūduvos baldai“, Marijampolėje jau daugiau kaip dešimtmetį veiklą vykdanti baldų ir interjero detalių parduotuvė. Čia kiekvienas atras tai, ko trūkstą jo namams, kad jie taptų dar jaukesni ir patogesni.

Kviečia baldus įsigyti ir internetu

Itin patogioje vietoje, Gedimino g. 96, Marijampolėje esantis „Sūduvos baldų“ salonas tikrai nelieka nepastebėtas. Jau einant pro šalį akį patraukia ryškiaspalvės sofos, įmantrių formų krėslai, funkcionalūs virtuvės baldų komplektai ir Sūduvos baldaiišskirtiniai interjerą pagyvinantys mažmožiai.

Tiesa, Marijampolėje įsikūręs baldų salonas nėra vienintelė vieta, kurioje galima apžiūrėti ekspoziciją. Įmonei nuolat plečiantis jau kurį laiką prekes galima išsirinkti ir užsisakyti tiesiog internetu, o kitų miestų gyventojai gali savo įsigytus baldus ar kitas prekes atsiimti itin patogiuose prekių atsiėmimo punktuose Vilniuje ir Kaune.

Madų tendencijas užkariauja ryškios spalvos

„Sūduvos baldai“ neatsilieka nuo nuolat kintančių mados tendencijų ir šiuo metu savo klientams siūlo ypač populiarius ryškiaspalvius baldus. Nors įmonės atstovai pastebi, kad pas mus kol kas žmonės yra santūresni ir mieliau renkasi tradicinių spalvų baldus, tačiau praeiti pro salone išrikiuotas ryškiomis spalvomis akį traukiančias sofas, lovas ar fotelius nestabtelėjus pasigrožėti – tiesiog neįmanoma. Sodri žalia, mėlyna, kreminė, raudona – spalvos, kurios tikrai pagyvintų kiekvieną interjerą, o tokios spalvos baldas taptų neabejotina namų pažiba.

Akį parduotuvėje traukia ne tik spalvos, bet ir įvairiausios formos. „Sūduvos baldai“ siūlo rinktis iš daugybės stilių, skirtingų medžiagų baldų. Čia sau priimtiną variantą ras ir klasikos mylėtojas, ir modernizmui ar minimalizmui neabejingas žmogus. O kadangi visa produkcija yra aukščiausios kokybės – baldas tarnaus ne vienerius metus.

Norimas baldas gali atsidurti namuose akimirksniu

Dažnas susiduria su nepatogumais, kai išsirinktą baldą tenka parsivežti namo. Su tokia problema „Sūduvos baldų“ klientas tikrai nebus paliktas, nes baldų salono kolektyvas be to, kad padės išsirinkti tinkamą, prie namų interjero derantį baldą, dar pasirūpins ir jo pristatymu į namus, o esant reikalui, netgi surinkimu ir pastatymu norimoje vietoje.

Negana to, išsirinktos lovos, virtuvės komplekto ar kito išsirinkto baldo nereikės laukti ilgas savaites ar mėnesius. Priešingai nei didelė dalis baldų salonų, „Sūduvos baldai“ didžiąją dalį parduotuvėje ar internetinėje svetainėje eksponuojamų prekių turi savo sandėlyje, todėl naujuoju pirkiniu namuose galėsite džiaugtis iš karto.

Asortimentas vis platesnis ir įvairesnis

Įmonės atstovų teigimu pavadinimas „Sūduvos baldai“ tarsi apibrėžia siūlomos produkcijos asortimentą. Tai – itin kokybiški, aukštus standartus atitinkantys Lietuvos ir Lenkijos gamintojų baldai. „Juk nuo XIII amžiaus Sūduvos žemės apėmė nemažą dabartinės Lenkijos teritorijos dalį, o Marijampolės kraštas – dabartinės Sūduvos dalis“, – skelbiama baldų salono internetinėje svetainėje.

Tiesa, reaguodami į naujausias tendencijas ir klientų poreikius „Sūduvos baldai“ jau yra papildę savo baldų kolekciją ir kitų šalių kūrėjų baldais ir interjero aksesuarais. Dėl šios priežasties kiekvienam užsukusiam pasirinkimas tampa dar platesnis, o ekspozicija įvairesnė ir spalvingesnė.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE