Sūduvos gimnazija išleido 42-ąją abiturientų laidą

Liepos 16-osios vakarą Marijampolės kultūros centre džiaugsmingai šurmuliavo Sūduvos gimnazijos abiturientai – 174 abiturientams iškilmingai įteikti 12 metų mokyklos suole vainikuojantys brandos atestatai. 42-oji gimnazistų laida išsineša iš mokyklos stiprų žinių ir pasiekimų bagažą, o tai liudijantys atestatai kiekvienam iš jų toliau leis savarankiškai modeliuoti savąjį gyvenimo kelią. Šiais metais tarp gimnaziją paliekančiųjų, yra 10, tų kurie savo bagaže turi bent po vieną 100-tuką.

Šventėje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemerai Artūras Visockis, Paulius Marozas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė. Savivaldybės meras sveikino su įveiktu reikšmingu gyvenimo etapu bei linkėjo visada išlikti pilietiškais ir aktyviais, taip pat vylėsi, jog didžioji dalis šiandieną baigusių mokyklą ateityje grįžtų ir kurtų savo gyvenimus Marijampolėje.

Šventės ceremoniją pradėjo LR himnas bei broliai Lukas ir Vilius kartu su mokyklą paliekančia Migle atlikę L. Adomaičio kūrinį „Vandenynai“. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai atliekanti gimnazijos direktoriaus funkcijas Audronė Vaičiulienė, sveikindama visus abiturientus, teigė, jog ši diena – atsisveikinimas su vaikyste, kadangi visos svajonės jau nebetelpa į mokyklinę kuprinę ir palinkėjo tolesniame kelyje rinktis tik tai, kas įrašyta kiekvieno širdyje. Gimnazijos neformaliojo ugdymo organizatorius ir šventės vedėjas Ričardas Rutkauskas savo žodžius dovanojo atlikdamas dainą „Paukščiai“ bei palinkėdamas skristi, bet visada rasti kelią į namus. Tuo tarpu, gimnazijos mokiniai džiaugėsi, jog šioje mokykloje visi tapo ne tik bendraklasiais, bet ir draugais, įteikdami paveikslą, padėkojo visiems pedagogams už pagalbą siekiant geriausių rezultatų.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas