Sūduvos gimnazija jau turi vadovą

Daugiau nei pusmetį be oficialaus vadovo veikusi Marijampolės Sūduvos gimnazija jau turi naują vadovą.
Sūduvos gimnazijos direktore tapo Audronė Vaičiulienė, kuri laikinai ėjo direktoriaus pareigas, iš jų š. m. balandžio mėnesį pasitraukus ilgamečiam gimnazijos vadovui Alvydui Zdaniui.
A. Vaičiulienė Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktorės pareigas pradės eiti nuo 2019 m. lapkričio 4 dienos.

A. Vaičiulienė buvo vienintelė kandidatė, pateikusi visus reikiamus dokumentus Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti, atitikusi Konkurso valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų vadovų pareigoms eiti tvarkos aprašo nuostatas ir buvusi pakviesta dalyvauti atrankoje.

Šiandien Savivaldybės taryba nusprendė paskirti Audronę Vaičiulienę Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktore nuo 2019 m. lapkričio 4 d. penkeriems metams.

Pedagoginę veiklą naujoji direktorė pradėjo 1992-aisiais metais ir sėkmingai ugdo jaunimą jau daugiau nei 27-erius metus. Nuo 2007 m. Audronė Vaičiulienė Marijampolės Sūduvos gimnazijoje dirbo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, o nuo 2019 m. balandžio 6 d. buvo laikinai paskirta eiti Marijampolės Sūduvos gimnazijos direktoriaus pareigas.

Tikimasi, kad daugiau nei dešimtmetį Sūduvos gimnazijoje dirbanti pedagogė puikiai susitvarkys su laukiančiais iššūkiais, priims teisingus ir reikalingus sprendimus, kurie ir toliau lems sėkmingą švietimo įstaigos veiklą.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE