Sūduvos šiaurinėje rinkimų apygardoje partijos iškėlė 8 kandidatus į LR Seimą

Nenumaldomai artėja rinkimai į LR Seimą. Jau po kiek daugiau nei mėnesio keliausime į rinkimines apylinkes, kur atiduosime savo balsus už pasirinktas partijas ir kandidatus, užimsiančius vietas vienoje svarbiausių valstybinių institucijų.

Sūduvos regioną aprėpia 4-ios rinkiminės apygardos – Sūduvos šiaurinė, Sūduvos pietinė, Vilkaviškio ir Marijampolės apygardos. Šį kartą, kviečiame šiek tiek plačiau pažinti Šiaurinę vienmandatę rinkimų apygardą, jos ribas ir joje iškeltus kandidatus.

Sūduvos šiaurinė vienmandatė rinkimų apygarda žymima 64-uoju numeriu, o jos ribos driekiasi nuo Plutiškių iki Sudargo, nuo Mikitų iki Kudirkos Naumiesčio. Ši apygarda jungia dalį Kauno rajono savivaldybės, Kazlų Rūdos, Šakių rajono savivaldybes. Sūduvos šiaurinė apygarda padalinta į beveik pusšimtį apylinkių iš kurių didžiausia – Gelgaudiškio, turinti daugiau nei 2000 registruotų rinkėjų, o mažiausia – Degutinės, kurioje yra kiek mažiau nei pustrečio šimto rinkėjų. Iš viso Sūduvos šiaurinė vienmandatė rinkimų apylinkė jungia daugiau beveik 37 tūkst. registruotų rinkėjų.

Sūduvos šiaurinėje vienmandatėje rinkimų apygardoje nėra nė vieno savarankiškai išsikėlusio kandidato, visi jie į LR Seimo rinkimus žengė po vienos iš partijų vėliava.

Savo kandidatus Šiaurinėje apygardoje iškėlė 8-ios politinės partijos. „Laisvės partija“ rinkėjams siūlo balsuoti už šakietį Paulių Leitą, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai kandidate iškėlė dabartinę Seimo narę Ireną Haase, teisininkas vilnietis Virginijus Šmigelskas į rinkimus keliauja su Lietuvos socialdemokratų darbo partija. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis vienmandatėje apygardoje delegavo kazlųrūdietę Redą Kneizevičienę, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – Ministro Pirmininko patarėją Giedrių Surplį. Gediminas Petraška – Sūduvos šiaurinėje apygardoje iškeltas Krikščionių sąjungos kandidatas, o ūkininkas šakietis Ričardas Lekavičius – Darbo partijos kandidatas Seimo mandatui. Lietuvos socialdemokratų partija Sūduvos šiaurinės apygardos rinkėjams iškėlė šakietės Ramintos Jakelaitienės kandidatūrą.

[socialpoll id=”2677295″]

Ugnė Stanaitė

Sūduvos gidas logotipas

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE