Sūduvos sostinėje – Marijampolėje sušvito Kalėdų eglė

Gruodžio 7 d. vakarą Marijampolė įsisuko į artėjančių švenčių laukimo sūkurį. Pagrindinėje miesto aikštėje gausiai susirinkiems marijampoliečiams ir miesto svečiams šventinę atmosferą kūrė vaikų pop choro „Kotita“ kolektyvas. Skambant kalėdinei muzikai, scenoje pasirodęs Kalėdų senelis užlipti į sceną kvietė Marijampolės savivaldybės šeimininką – merą Povilą Isodą. Linkėdamas gražių artėjančių švenčių, tarpusavio supratimo, artumo ir šilumos, meras dėkojo marijampoliečiams už iniciatyvas, supratimą ir vieningą bendrą darbą vardan mūsų savivaldybės.

Visiems kartu, sušukus „nulis“, kalėdinių renginių pradžią paskelbė J. Basanavičiaus aikštėje nušvitusi beveik 20 metrų aukščio žaliaskarė. Pasipuošusi 3,5 m pločio ir 3,5 m aukščio įspūdinga viršūne, 46-iomis didžiulėmis šviečiančiomis dekoracijomis, 70-čia žėrinčių sferų ir daugiau nei 1000-io metrų ilgio girlianda žaliai sidabrinė eglė žavėjo visus susirinkusius. Marijampoliečiai ir miesto svečiai stebėjo šiluma alsuojantį ugnies šou, po kurio dangų nušvietė įspūdingi margaspalviai fejerverkai.

Kartu su Kalėdų egle, jaunatviškai ir novatoriškai žibėjo visa J. Basanavičiaus aikštė. Fontanas virto įspūdinga 4 metrų aukščio instaliacija, žaliosios erdvės sužibo žėrinčiomis sferomis, o centrinės aikštės prieigos pasipuošė girliandų dangumi. Visi papuošimai simbolizuoja ne tik Kalėdų laukimą, bet ir pačią, jaunatvišką, augančią ir šiuolaikišką, Marijampolę.

Renginio metu Kalėdų senelis visiems priminė, jog pagrindinėje miesto aikštėje nuo gruodžio 8 d. iki sausio 4 d. mažųjų džiaugsmui stebuklingame kupole bus įsikūrusi Kalėdų senelio rezidencija, kurioje vyks įvairios edukacinės veiklos, kalėdinės dirbtuvėlės, taip pat vaikučius aplankys ir Senelis Kalėda.

Kiekvieną dieną bus galima apsilankyti prekybininkų nameliuose, kur galėsite įsigyti kalėdinių suvenyrų, paragauti kvapnios karštos arbatos ar suvalgyti saldų ir gardų vaflį. Ypatinga šventinė atmosfera džiugins iki pat Trijų Karalių.

Vytenio Skroblo ir Antano Beniulo nuotraukos
Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE