Sugauti brakonieriai

Šių metų liepos 1 d. apie 23:20 val. Šakių r. aplinkos apsaugos agentūros inspektoriai gavo pranešimą, kad Griškabūdžio medžioklės ploto vienete galimai nelegaliai laikomu šautuvu yra sumedžiotas antrametis stirnos patinas.

Atvykus į įvykio vietą gauta informacija pasitvirtino. Įvykio vietoje buvo sulaikytas vienas iš dviejų brakonierių – A. R. gimęs 1968-07-28 d., kuris kaip vėliau paaiškėjo, šauliui padėjo apdoroti stirnos patiną.

Liepos 4 d. Šakių r. inspektorių ir Griškabūdžio medžiotojų būrelio medžiotojų dėka buvo sulaikytas ir antrasis brakonierius A. M. gimęs 1958-04-22, atliekamo tyrimo metu paaiškėjo, jog jis, neturėdamas teisės medžioti, nelegaliai turėtu rusišku lygiavamzdžiu Iž markės medžiokliniu šautuvu, nelegaliai sumedžiojo antrametį stirnos patiną. Ginklas policijos pareigūnų buvo konfiskuotas.

Brakonieriams surašyti administracinio nusižengimo protokolai pagal 290 str. 7 d., jiems bus paskirtos administracinės baudos nuo 800 EUR iki 1800 EUR bei paskaičiuota žala gamtai už sunaikintą stirniną, kuri yra 1450 EUR.

 

Marijampolės RAAD Šakių rajono agentūros informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X