Kovo 24 d. – balandžio 17 d. Marijampolės kultūros centre buvo organizuotas tautodailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ Sūduvos regiono turas. Parodoje dalyvavo 22 mokiniai iš Marijampolės ir Kalvarijos savivaldybių, Šakių, Vilkaviškio, Kauno rajonų savivaldybių.
Eksponuoti Jungėnų pagrindinės mokyklos mokinės Rugilės Adamavičiūtės pagaminti inkilai, tos pačios mokyklos moksleivės Gustės Grinevičiūtės siuvinėta pagalvėlė, Kalvarijos gimnazijos moksleivio Jokūbo Degučio sumeistrauta prakartėlė. Merginas rengė mokytoja Zenona Valentienė, Jokūbo mokytojas – Arūnas Sinkevičius.
Komisija įvertino moksleivių darbų kruopštumą, tradicijos pajautą, kūrybiškumą. Mokiniams ir mokytojams įteiktos padėkos. Mokiniai gavo 1-osios, 2-osios ar 3-osios vietų diplomus. 1 vietų laimėtojai dalyvaus Lietuvos mokinių tautodailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ respublikiniame ture, Telšiuose.

