Susisiekimo ministro sprendimu atleista Lietuvos pašto valdyba

Susisiekimo ministerijos internetiniame tinklalapyje pasirodė žinia, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius atleidžia visą ministerijos valdomos įmonės Lietuvos paštas valdybą.

Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Dainius Kreivys oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir Premjerą Saulių Skvernelį dėl susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimo atleisti Lietuvos pašto valdybą.

„Pastarasis ministro J. Narkevičiaus beprecedentis sprendimas be išsamių paaiškinimų atleisti puikius rezultatus rodžiusią Lietuvos pašto valdybą yra mažų mažiausiai įtartinas. Ministras galimai siekia užtikrinti jį delegavusios partijos interesus bei į įmonės valdybą prastumti Lenkų rinkimų akcijai-Krikščioniškų šeimų sąjungai artimus žmonės. Tai senas ir žinomas veikimo būdas, kai ministerijos valdomos įmonės paverčiamos partijų lesyklėlėmis”, teigė parlamentaras.

D. Kreivys į Prezidentą ir Premjerą kreipėsi prašydamas įvertinti ministro J. Narkevičiaus sprendimą bei paraginti ministrą detaliau pristatyti tokio sprendimo motyvus: „Nuo tada, kai buvo paskirta šiandien jau atleista Lietuvos pašto valdyba, įmonės veiklos ir finansų rodikliai rodė puikius rezultatus. Ministro sprendimas prieštarauja valstybės valdomų įmonių gerosios valdysenos praktikai, o taip pat sprendimu galimai siekiama pildyti partinius užsakymus. Todėl kreipiausi į premjerą ir prezidentą, kaip teikusius ir patvirtinusius šio ministro kandidatūrą, kad būtų įvertinti ministro veiksmai. O taip pat visuomenei būtų paaiškintos visos priimto sprendimo priežastys“, teigė D. Kreivys.

Parlamentaro iniciatyva yra šaukiamas neeilinis ekonomikos komiteto posėdis. Į posėdį yra iškviesti susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius bei buvęs Lietuvos pašto valdybos pirmininkas Nerijus Datkūnas.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas