Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto nariai lankėsi Rimanto Stankevičiaus progimnazijoje

Išvažiuojamajame posėdyje Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto nariai Alvydas Zdanys, Darius Kemeraitis, Irena Lunskienė ir Valdas Pileckas lankėsi Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijoje, kur domėjosi ugdymo įstaigos pasiekimais ir problemomis, su kuriomis tenka susidurti.

Prie kolegų taip pat prisijungė Finansų ir ekonomikos komiteto atstovas Kostas Jankauskas ir l. e. p. Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Loreta Matusevičienė. Tai jau antrasis Komiteto išvažiuojamasis posėdis, pirmasis vyko Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje. Tokius vizitus į savivaldybės ugdymo įstaigas planuojama tęsti ir toliau.

Susipažinus su mokykla ir apžiūrėjus pastatą Komiteto pirmininkas Alvydas Zdanys pasidžiaugė, kad mokykla užpildyta optimaliai, vienam mokiniui tenka apie 7 kv. m. mokyklos ploto. Jis taip pat teigiamai įvertino direktorės Astos Skripkienės įdėtas pastangas efektyviai naudojant skiriamas lėšas.

A. Skripkienei pristačius mokyklos bendruomenės pasiekimus ir įgyvendintus projektus komiteto nariai domėjosi kolektyvo kaita ir mokyklos pastato būkle. Pasak A. Zdanio, mokyklos pastatas turi būti renovuotas, tačiau pirmiausia reikia įvertinti renovacijai reikalingų lėšų kiekį. Tik tuomet bus galima spręsti dėl jų skyrimo.

Direktorė A. Skripkienė dėkojo Komiteto nariams už netikėtą vizitą bei skirtą dėmesį.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE