Tarp apdovanotų aktyviausių bendruomeninių organizacijų – Gudkaimio bendruomenė

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje apdovanotos gyventojams socialines paslaugas teikiančios bendruomeninės organizacijos.

Už gerąją 2019 metų socialinių paslaugų gyventojams teikimo patirtį, ypač socialiai pažeidžiamoms grupėms (neįgaliesiems, socialinės rizikos šeimoms, vienišiems ir senyviems žmonėms, daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, vaikams, mažamečius vaikus auginančioms šeimoms ir kt.) nevyriausybinės organizacijos buvo apdovanotos renginyje ,,Bendruomeninių organizacijų gerosios patirties sklaida“.

Renginio tikslas – skatinti gyventojų pilietinį aktyvumą ir bendruomeninių organizacijų plėtrą šalyje bei užtikrinti savivaldybių institucijų bendradarbiavimą su bendruomeninėmis organizacijomis.

„Tai puikūs savivaldybių ir bendruomenių bendradarbiavimo pavyzdžiai. O gera pradžia – tai pusė darbo. Esu įsitikinusi, kad kur bendruomenės ir savivaldybės dirba kartu pasiekiami geresni rezultatai, todėl reikia nuolat ieškoti sąlyčio taškų ir stengtis atrasti geriausias bendradarbiavimo formas“, –  sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Už gerąją 2019 metų bendruomeninių organizacijų socialinių paslaugų gyventojams teikimo patirtį apdovanotos šios bendruomeninės organizacijos: 
Alytaus rajono savivaldybės Mikalavo kaimo bendruomenė ,,Šilaičiai“;
Radviliškio rajono savivaldybės asociacija Vėriškių bendruomenė;
Druskininkų savivaldybės Viečiūnų bendruomenė ,,Versmė“;

Už socialinių paslaugų gyventojams teikimo inovatyvumą:
Vilkaviškio rajono savivaldybės Gudkaimio kaimo bendruomenė.

Už pasidalijimą savo gerąja patirtimi:
Vilniaus rajono savivaldybės Veriškių kaimo bendruomenė;
Molėtų rajono savivaldybės Dapkūniškių bendruomenės centrasi;
Raseinių rajono savivaldybės Kaimų bendruomenė ,,Steponkaimis“.

 

LR vidaus reikalų ministerijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE