Tautodailės metams paminėti – keramikos darbų paroda

Minėdama 2020-uosius – Tautodailės metus, Suvalkijos socialinės globos namų bendruomenė drauge su Marijampolės pataisos namais surengė keramikos darbų parodą. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje nuo spalio 15 dienos yra eksponuojami penkių Suvalkijos socialinės globos namų gyventojų ir vieno Marijampolės pataisos namų gyventojo keramikos kūriniai.

Parodos atidaryme dalyvavęs savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, stebėjosi ir kartu džiaugėsi kiek kūrybiškumo ir idėjų yra kupini keramikos darbų autoriai.Marijampolės pataisos namai

„Jūs visi įrodote, kad galite sukurti daug gražių, reikšmingų ir akiai mielų kūrinių. Džiaugiuosi, kad ryžtatės rodyti tai ką sugebate ir kartu įkvėpti kitus padaryti tą patį – pažvelgti į gyvenimą vilties ir džiaugsmo kupinomis akimis. Stengiamės visada jus palaikyti, išgirst ir padėti, nes jūsų iniciatyvos ir idėjos rodo, jog nesvarbu, kad esami skirtingi, tačiau mus vienija tas pati meilė kūrybai, grožiui, o svarbiausia – gyvenimui“, – parodos atidarymo metu sakė vicemeras A. Visockis.

Iš šešių keramikos darbų parodos kūrėjų, dvejiems iš jų tai ne pirmoji paroda, kurioje eksponuojami jų kūriniai. Suvalkijos socialinės globos namų direktorė Marytė Slavinskienė akcentavo tai, kad šių namų gyventojai stebina ne tik savo įžvalgumu, bet ir kūrybiškumu. Nepaisant to, kokios negandos užklumpa, pozityvas ir gera nuotaika yra nuolatiniai socialinės globos namų gyventojų pakeleiviai.

Kartu su Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoju parodos atidaryme dalyvavęs Tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas dėkojo kūrėjams už jų neblėstantį entuziazmą ir gebėjimą taip kruopščiai ir atidžiai atvaizduoti tai, ką jie buvo sukūrę savo pasąmonėje.

P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje šią keramikos darbų parodą bus galima išvysti iki lapkričio 3 dienos.

Marijampolės pataisos namaiMarijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE