Teisės vairuoti neturintis lenkas apsirūpino suklastotu ukrainietišku pažymėjimu

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Lenkijos pilietį, dokumentų kontrolės metu pateikusį suklastotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą. Paaiškėjo, kad šis vyras neturėjo teisės vairuoti.

Sekmadienio popietę VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrino iš Lenkijos į Lietuvą vykusį lengvąjį automobilį „VW Touran“. Transporto priemonę, kuri buvo pažymėta Suomijos registracijos numeriais, vairavo 41 metų Lenkijos pilietis.

Patikros metu Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnams vyras pateikė jo vardu išduotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą, kuris sukėlė įtarimų. Netrukus nustatyta, kad lenko pateiktas dokumentas – visiška klastotė. Taip pat pasieniečiai išsiaiškino, kad vairuotojo pažymėjimo šis užsienietis neturėjo.

Vyrui už transporto priemonės vairavimą neturint tam teisės skirta 300 eurų bauda. Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu pasieniečiai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 4 metų.

Po apklausos vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. „VW Touran“ perduotas įgaliotam asmeniui, turinčiam tvarkingus dokumentus.

 

VSAT Varėnos pasienio rinktinės inf.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas