Teisinės paslaugos

Teisinės paslaugos – labai plati sąvoka. Ji apima platų spektrą paslaugų, nuo paprastų teisinių konsultacijų, raštų ar skundų rengimo, iki teisinio dokumentų vertinimo, verslo ginčų konsultavimo ar net teisminio kliento atstovavimo.

Teisinė pagalba (konsultacijos) gali būti teikiama ne tik tiesiogiai, bet ir internetu ar telefonu. Tai labai patogu atokesnėse vietovėse gyvenantiems asmenims, kurie gali gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus net neiškėlę kojos iš namų.

Teisinių klausimų kyla visiems ir nuolat. Daugelis vis dar vadovaujasi logika, kad geriau yra paskaitinėti google paieškose rastus atsakymus į panašius klausimus įvairiuose internetiniuose puslapiuose, ar forumuose. Nereikia galvoti, kad teisinės konsultacijos, ar teisinės paslaugos yra brangios. Daugumu atvejų paprasta teisinė konsultacija jums kainuos vos keliasdešimt eurų, kurių tikrai nebus gaila, kuomet gausite kompetetingų teisininkų patarimus ir atsakymus į savo klausimus.

Jau daugiau kaip 11 metų gyvuojanti UAB „Justicija“ teikia profesionalias teisines paslaugas. Patyrę įmonės teisininkai padės Jums išspręsti visus kokius teisinius klausimus, susijusius su darbo santykiais, prievolių nevykdymu, klientų skundais, skolų administravimu, sutarčių bei kitų dokumentų peržiūromis ir pan.

„Justicija“ užtikrina, kad klientui svarbūs klausimui būtų sprendžiami profesionaliai, visada laiku ir siekiant maksimalios naudos besikreipiančiam asmeniui ar įmonei.

Visus teisinius klausimus patikėkite UAB „Justicija“ ir negaiškite savo brangaus laiko.

Teisinės paslaugos įmonėms |   Teisinės paslaugos asmenims

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE