Tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita – kiekvienos įmonės siekiamybė

Tinkamai tvarkoma buhalterinė apskaita – kiekvienos įmonės siekiamybė ir viena iš svarbiausių sėkmingos veiklos sąlygų.

Buhalterinė apskaita parodo įmonės finansinę padėtį. Ji apima visą su finansais susijusią informaciją. Buhalterinė apskaita gali būti dvejopa: finansinė ir vadybos bei kaštų apskaita.

Finansų apskaita susijusi su įmonės finansiniu balansu, kuris pateikiamas akcininkams, darbuotojams, bankų atstovams ir pan.

Vadybos ir kaštų apskaita – tai apskaita įmonės viduje, ji nėra viešinama, skirtingai nei finansų apskaita. Vadybos ir kaštų apskaita skirta įmonės vadovams bei vadybininkams, priimantiems sprendimus įmonės viduje.

Visų rūsių buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas teikia UAB Justicija. Jeigu nesate patenkinti dabartiniu savo įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymu (netenkina kitų įmonių specialistų buhalterinės apskaitos tvarkymo darbų kaina ar kokybė, būtinai kreipkitės į UAB Justicija specialistus ir garantuojame, kad liksite patenkinti tiek paslaugų kaina, tiek ir jų kokybe. Pasirinkę mūsų įmonę, visam laikui pamiršite apie buhalterinės apskaitos tvarkymo sunkumus.

UAB “Justicija” teikiamos buhalterinės paslaugos yra aukščiausios kokybės, kurią užtikrina patyrę specialistai, turintys daug patirties įvairiose srityse.

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Paulius sako

    Faktas, kad finansinės paslaugosyra reikalingos. Kaštus labai sunku apskaičiuoti ir tai vienareikšmiškai turėtų daryti profesionalas.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE