Tinklininkams – sidabras

,,Sūduvos" tinklininkams - sidabras

Savaitgalį LSC sporto komplekte „Druskininkai“ finišavusiame TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate dramatiškai triumfavo Gargždų „Amber-Arlangos“ klubas.

Vyrų pirmenybių finalo pirmasis mačas tapo tikra tinklinio puošmena. Daugiau nei 2 valandas trukusiose rungtynėse tarp čempiono titulą ginančio „Amber-Arlangos“ klubo ir „Sūduvos“ ekipos baigėsi dramatiška marijampoliečių pergale 3-2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:18, 21:19).

„Sūduva“ jau pirmajame sete įrodė, kad į Druskininkus atvyko kautis tik dėl aukso. Gana užtikrintai laimėjusi pirmąjį setą, Marijampolės komanda savotiškai pažadino varžovus. Antrajame ir trečiajame setuose jau „Amber-Arlanga“ laikė rungtynių gijas savo rankose.

Patriko Stankevičiaus vedami sūduviškiai ketvirtajame sete atsitiesė ir išlygino rezultatą.

Rungtynių laimėtojai sprendėsi dramatiškame penktajame sete.

Iki paskutinės akimirkos nebuvo aišku, kas laimės. Vis tik daugiau galimybių pergalingai užbaigti rungtynes turėjo „Sūduva“, kuri galiausiai viena iš tų galimybių ir pasinaudojo. Nugalėtojams 26 taškus pelnė Linas Petravičius, 17 – P. Stankevičius, 10 – Jonas Rakickas, 8 – Armandas Bielskus.

Dramatiškos rungtynės turėjo ir pasekmių – traumas patyrė ,,Sūduvos“ pagrindinis užtvarų statytojas J.Rakickas ir komandos kapitonas Olegas Čebialis, dėl alkūnės skausmų nepilna jėga galėjo rungtyniauti komandos lyderis Linas Petravičius. Antrajame mače dominavo „Amber-Arlangos“ tinklininkai ir jį laimėjo 3-0 (25:22, 25:13, 25:13). Dėl to aukso medalių likimas sprendėsi auksiniame sete. Palaikoma iš Marijampolės gausiai atvykusių sirgalių, tarp kurių buvo ir meras Povilas Isoda ,,nukraujavusi“ ,,Sūduva“ nuolat vijosi Gargždų tinklininkus, kurie turėtą nedidelę persvarą išsaugojo iki seto pabaigos.

„Amber-Arlanga“ laimėjo auksinį setą 15:11 ir trečią sykį iš eilės tapo šalies čempione, ,,Sūduva“ pirmąkart iškovojo sidabro medalius.

Antrose rungtynėse „Sūduvai“ 12 taškų pelnė L.Petravičius, po 7 – A.Bielskus ir P.Stankevičius. ,,Sidabro“ medalius taip pat iškovojo Algirdas Naučius, Valentinas Lekavičius, Paulius Kochanskas, Klaidas Šapalas, Matas Navickas, Rokas Urbelis, Justas Mincė, sezono eigoje ,,Sūduvai“ atstovavo Lukas Navickas, Albredas Vidzikauskas, Saulius Plioraitis, komandą treniravo Romas Sujeta ir Audrius Aleknavičius.

Pasibaigus vyrų ir moterų tinklinio čempionatams, buvo paskelbtos simbolinės viso sezono rinktinės – svajonių komandos.

Vyrų čempionato finalo geriausio žaidėjo (MVP) prizas atiteko „Sūduvos“ žaidėjui Linui Petravičiui.

Į sezono svajonių komandą taip pat pateko Artūras Vincėlovičius („Amber-Arlanga“, geriausias priimantis puolėjas), Patrikas Stankevičius („Sūduva“, antras geriausias priimantis puolėjas), Viktoras Ščekaliukas („Amber-Arlanga“, geriausias vidurio puolėjas), Mykolas Suchanekas („RIO-Startas“, antras geriausias vidurio puolėjas), Jaroslavas Bogdanovičius („RIO-Startas“, geriausias diagonalinis puolėjas), Dmytro Šlominas („Amber-Arlanga“, geriausias kėlėjas) ir Artūras Sitnikas („Amber-Arlanga“, geriausias libero).

Marijampolės tinklinio klubo inf. / Mato Baranausko nuotraukos

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE