Trečią kartą organizuotas žmonių su negalia jėgos turnyras „Jums demonstruojama jėga“

Savaitgalį Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubas „Siekis“ ir senjorų sunkiosios atletikos sporto klubas „Suvalkijos ąžuolas“ jau trečiąjį kartą organizavo žmonių su negalia jėgos turnyrą „Jums demonstruojama jėga“.

Marijampolei atstovavo klubas „Siekis“ ir Suvalkijos socialinės globos namai. Sportininkai dalyvavo keturiose jėgos rungtyse. Štangos spaudimo rungtyje moterų tarpe geriausiai sekėsi Irmai Bražinskaitei („Siekis“). Vida Stankūnienė („Siekis“) nugalėjo svarmens laikymo ir rankos lenkimo rungtyse. Vyrų tarpe svarstį daugiausia kartų iškėlė Vitalijus Kavaliauskas iš Rokiškio sporto klubo „Olimpija“. Rankų lenkimo rungtyje nenugalimas buvo Adolfas Bieliauskas iš Kėdainių sporto centro. Žydrūnas Šukys („Siekis“) ilgiausiai išlaikė svarmenį ir išspaudė sunkiausią štangą, net 190 kg.

Visų rungčių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis. Sporto klubas „Suvalkijos ąžuolas“ įsteigė prizus absoliučiai geriausiems varžybų dalyviams, jais tapo Irma Bražinskaitė ir Žydrūnas Šukys.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE