Trečiąjį sezoną „Vytyje“ žaidžiantis P. Semaška: „Vienas malonumas būti šioje komandoje“

Šeštadienio vakare NKL – VIKINGLOTTO įvyks Suvalkijos derbis, kuriame susidurs Šakių „Vytis“ (5-0) ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-0).

Nepralaimėjusių komandų dvikova Šakiuose prasidės 19.30 val., o ją tiesiogiai transliuos Info TV ir Delfi TV.

„Vyčio“ komandoje vienas svarbiausių krepšininkų yra 27-erių 185 cm ūgio Paulius Semaška, kuris vidutiniškai pelno po 10,4 taško, o su 7,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkiu NKL – VIKINGLOTTO užima antrąją vietą.

Trečiąjį sezoną „Vyčio“ komandoje žaidžiantis krepšininkas interviu svetainei „nklyga.lt“ papasakojo apie puikų ekipos startą, motyvus ilgą laiką žaisti šiame klube, mačą su „Sūduva-Mantinga“ ir kt.

– Pauliau, dėl šiuo metu esančios situacijos su COVID-19 virusu prieš dvi savaites tik rungtynių dieną sužinojote, kad žaisite su Vilkaviškio „Perlu“. Kaip tuomet spėjote pasiruošti mačui, kurį užtikrintai laimėjote 91:70?
– Varžovams pasiruošti net nebebuvo kada. Prieš rungtynes rūbinėje tik pakalbėjome apie žaidėjus, treneris papasakojo apie jų derinius ir ėjome žaisti. Treneris dar spėjo pasižiūrėti jų rungtynes, o mes patys nebeturėjome kada.

– Komandoje esate jau trečiąjį sezoną iš eilės. Atradote savo vietą?
– Visų pirma pats esu labai patenkintas būdamas čia. „Vytis“ suteikia geras sąlygas, lieka tie patys žmonės, tas pats treneris. Tiesiog viskas taip yra daug paprasčiau. Plius „Vytis“ suteikia geras sąlygas žaidimui 3×3 krepšinyje, manau, kad mums visiems komandoje tai yra labai svarbu. Man NKL – VIKINGLOTTO čia yra geriausia vieta, kur aš galėčiau būti, nieko kito neįžeidžiant.

– Kaip jums pačiam sekasi 3×3 krepšinyje?
– Man 3×3 krepšinis šiai dienai net labiau kabina nei 5×5. Faktas, kad ten sau matau daugiau perspektyvų nei 5×5 krepšinyje. Tai tikiuosi, kad ateityje pavyks kažką pasiekti.

– Su treneriu Eriku Kučiausku dirbate trečiąjį sezoną iš eilės. Kiek tai palengvina situacija, ar daug dar gaunate priekaištų iš trenerio?
– Aišku, tai palengvina, čia faktas. Treneris visada reikalauja maksimumo ir visada turi priekaištų. Jeigu treneris nieko nebesako, tai jau kažkas blogai. Kol kas sako (šypsosi).

– Į „Vytį“ persikėlėte po dvejų metų užsienyje. Kodėl situacija susiklostė taip, kad ilgiau apsistojote Lietuvoje?
– Pirmiausia, tai pradėjau labai vertinti Lietuvą. Man pačiam grįžus iš užsienio labai patiko Lietuva ir norėjau čia likti. Ir tas mano lygis nebuvo toks aukštas, kad aš kažkur būčiau užsikabinęs ar galėčiau kilti aukščiau. Taip likau čia.

– Sezono pradžioje „Vytis“ iškovojo penkias pergales iš tiek pat galimų. Kaip jūsų akimis atrodo komanda?
– Viskas pagal planą. Susirinkome tikrai ne tam, kas pasižaistume. Norime siekti aukščiausių tikslų. Ruošiamės ir žiūrėsime, kaip čia kas. Džiaugiamės kiekviena diena, kai dar galime žaisti. Labai toli į ateitį nežiūrime, neaišku, ką atneš kiekviena diena. Kartais sustoji ir pagalvoji, kaip gerai gyvenome prieš metus, kaip viskas buvo paprasta ir dėl krepšinio, ir kelionių, ir apskritai gyvenimo. Dabar tai priverčia vertinti ir pasidžiaugti bent tuo, ką dar gali daryti – lyga dar nėra sustabdyta. Kiekvieną dieną eini ir nežinai, kas gali nutikti. Nieko per daug negali planuoti.

– Su 7,2 rezultatyvaus perdavimo vidurkiu lygoje užimate antrąją vietą. Kaip pavyksta jų tiek daug surinkti?
– Manau, kad pirmas aspektas yra tai, jog esame gerai susižaidę. Vis tiek treti metai čia žaidžiame, broliai Lavrinovičiai irgi nėra naujokai, todėl tuos perdavimus nėra sudėtinga atlikti. Ypatingai lengva nusimesti mūsų aukštaūgiams, taip pat ir kiti gerai pataiko. Manau, kad šioje komandoje niekam nebūtų sunku atlikti rezultatyvių perdavimų.

– Trečius metus žaidžiate su tuo pačiu komandos branduoliu. Kiek dėl to pačiam yra smagiau, o gal kartais dėl to net pabosta?
– Krepšinis tai krepšinis, bet svarbiausia yra tai, kaip sutari su žmonėmis. O žmonės čia yra labai geri, labai smagu su tokiais žmonėmis žaisti. Kiekvieną sezoną ateini ir tau malonu juos matyti. Visą vasarą kartu sportuojame 3×3 su „Gulbelės“ komanda, tai nuolat esame šalia. Nebūna pykčių, gerai sutariame ir aikštelėje, ir už aikštelės. Man asmeniškai vienas malonumas su jais žaisti ir būti šioje komandoje.

– Susitiksite su „Sūduvos-Mantingos“ komanda. Kokį įspūdį palieka marijampoliečiai?
– Kaip visada, „Sūduva-Mantinga“ yra turbūt didžiausia arba viena didžiausių favoričių laimėti lygą. Jie kiekvienais metais surenka ambicingą sudėtį ir kiekvienais metais yra sunku prieš juos žaisti. Tai to paties tikimės ir šeštadienį. Su jais žaidėme dvejas draugiškas rungtynes, vienas laimėjome, kitas pralaimėjome. Tikimės sunkių rungtynių ir laimės tai dienai geresni.

Marijampolės klube labai kažko nenorėčiau išskirti, nes jų komandoje tikrai yra plati rotacija, kiekvienas žaidėjas gali iššauti. Aišku, galėčiau išskirti savo 3×3 komandos draugus Šarūną Beniušį ir Žygimantą Šimonį (juokiasi). „Sūduva-Mantinga“ NKL – VIKINGLOTTO lygiu kiekvienoje pozicijoje turi stiprių krepšininkų, šiame lygyje tai yra labai stipri komanda.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE