Triukšmas atliekant remonto darbus: ką būtina žinoti?

Praėjusiais metais ypač padidėjęs aktyvumas fiksuotas ne tik nekilnojamo turto rinkoje, bet ir būsto remonto srityje. 

Marijampoliečiai vis dažniau praneša apie planuojamus vykdyti remonto darbus. 2021 metais tokių pranešimų sulaukta ypač daug, net 318. Tačiau Marijampolės savivaldybės administracija vis dar sulaukia daug užklausų ir skundų dėl daugiabučiuose namuose vykdomų remonto darbų ir kylančio triukšmo. Gyventojai domisi, ar kaimynai prieš pradėdami remonto darbus neturėjo gauti leidimo ir kaimynų pritarimo. Pateikiame svarbiausią informaciją, ką svarbu žinoti prieš pradedant remonto darbus.

𝐏𝐫𝐚𝐧𝐞𝐬̌𝐢𝐦𝐚̨ 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐭𝐞 𝐩𝐚𝐭𝐞𝐢𝐤𝐭𝐢 𝐢𝐫 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐮

Apie statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose patalpose ir gyvenamosiose teritorijose tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki darbų pradžios privalo informuoti Marijampolės savivaldybės administraciją (užpildydami pranešimo formą https://bit.ly/3sWVBmu ) bei kaimynus (pateikdami laisvos formos informacinį pranešimą laiptinėje https://bit.ly/3qPUB0X ) ar daugiabučio namo administratorių.  Triukšmo pranešime turi būti nurodoma informacija apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones. Nepateikus nurodyto pranešimo, darbai negali būti pradėti, o jau pradėti turi būti nedelsiant nutraukti.

Nuo šiol triukšmo pranešimą gyventojai gali pateikti ir prisijungę per Elektroninius valdžios vartus https://bit.ly/3nWcXf1. Atkreipiame dėmesį, kad pranešimą gali teikti tik prisijungęs ir savo tapatybę patvirtinęs asmuo, teikti pranešimą už kitą asmenį negalima.

Pranešimą taip pat galima pateikti Marijampolės savivaldybės administracijoje, J. Basanavičiaus a. 1.

𝐃𝐚𝐫𝐛𝐨 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐨𝐦𝐢𝐬 𝐠𝐲𝐯𝐞𝐧a𝐦𝐨𝐬𝐢𝐨𝐬𝐞 𝐩𝐚𝐭𝐚𝐥𝐩𝐨𝐬𝐞 𝐢𝐫 𝐭𝐞𝐫𝐢𝐭𝐨𝐫𝐢𝐣𝐨𝐬𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐭𝐲𝐛𝐨𝐬 𝐢𝐫 (𝐚𝐫) 𝐫𝐞𝐦𝐨𝐧𝐭𝐨 𝐝𝐚𝐫𝐛𝐮𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐚 𝐚𝐭𝐥𝐢𝐤𝐭𝐢 𝐧𝐮𝐨 𝟖 𝐯𝐚𝐥. 𝐢𝐤𝐢 𝟏𝟗 𝐯𝐚𝐥., 𝐬̌𝐞𝐬̌𝐭𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐢𝐬, 𝐬𝐞𝐤𝐦𝐚𝐝𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐢𝐬 𝐢𝐫 𝐬̌𝐯𝐞𝐧𝐜̌𝐢𝐮̨ 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐨𝐦𝐢𝐬 – 𝐧𝐮𝐨 𝟏𝟎 𝐯𝐚𝐥. 𝐢𝐤𝐢 𝟏𝟖 𝐯𝐚𝐥.

Daugiau informacijos apie triukšmo prevenciją https://bit.ly/3b8Y2Zu

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE