TS-LKD kandidatė Zanavykų apygardoje I. Haase surinko perpus daugiau ją palaikančių rinkėjų parašų nei įstatymu numatyta minimali riba

Zanavykų rinkiminėje apygardoje kandidatuojanti Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) narė, advokatė Irena Haase apygardos rinkimų komisijai pristatė 1593 ją remiančių rinkėjų parašus. Tai yra per pus daugiau parašų, nei įstatymu nustatytas minimalus 1000 kandidatą remiančių rinkėjų parašų skaičius.

„Esu nepaprastai dėkinga Šakių gyventojams kurie pasitiki ir tiki manimi, mano idėjomis. Toks didžiulis rinkėjų palaikymas veda į priekį ir suteikia pasitikėjimo, kad mūsų kraštas gali žengti didelį žingsnį pirmyn. Per pastaruosius kelerius metus, Šakių rajonui, Vilkaviškio ir Kauno rajonų miesteliams, kurie sudaro Zanavykų apygardą, yra padaryta didžiulė reputacinė žala dėl iki šiol šiam kraštui atstovavusių ir susitepusių politikų veiklos. Tačiau dar didesnę žalą susikompromitavusių  politikų veikla padarė mūsų valstybei ir žmonių tikėjimui šalies ateitimi, svarbiausių valstybės institucijų veiklos skaidrumu. Tai mane skatina imtis atsakomybės, savo žiniomis ir patirtimi prisidėti prie mūsų krašto stiprinimo ir Seimo reputacijos atkūrimo. Tikiu, jog su stipriu gyventojų palaikymu galime ir turime daug ką nuveikti”, – teigė I. Haase.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas