TS-LKD Marijampolės skyriaus pirmininku išrinktas Kęstutis Traškevičius

Spalio 27 d. įvyko visuotinis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Marijampolės skyriaus narių ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Apsvarsčius ir patvirtintus skyriaus veiklos, finansinę, skyriaus rinkimų štabo 2019 m. savivaldos rinkimams ataskaitą, buvo vykdomi skyriaus pirmininko rinkimai. Pagal naują partijos įstatų redakciją pirmą kartą skyriaus pirmininkas buvo renkamas dvigubai ilgesnės 4 metų trukmės kadencijai.

Skyriaus grupės buvo iškėlusios 9 kandidatus į skyriaus pirmininkus. Daugumai jų atsiėmus savo kandidatūras, dėl pirmininko posto varžėsi du kandidatai: Edita Kuralavičienė ir Kęstutis Traškevičius. Iš 96 susirinkime dalyvavusių skyriaus narių 78 palaikius Kęstutį Traškevičių, o 18  – Edita Kuralavičienę, TS–LKD Marijampolės skyriaus pirmininku trečiai kadencijai išrinktas Kęstutis Traškevičius.

Pirmininko siūlymu pirmuoju pavaduotoju patvirtintas Jonas Bieliauskas, pavaduotojais –Valdas Pileckas, Vaida Pituškienė, Andrius Vyšniauskas, Edita Kuralavičienė, Tomas Leseta, Remigija Taurokienė, Juozas Vaičiulis.

Skyriaus susirinkime taip pat buvo siūlomi kandidatai į Seimą Marijampolės ir Sūduvos vienmandatėse apygardose. Nutarta siūlyti Juozo Vaičiulio, Andriaus Vyšniausko ir Vaido Šalaševičiaus kandidatūras. Galutinį sprendimą dėl pasiūlytų kandidatų priims TS-LKD Taryba 2020 metų pirmoje pusėje.

Linkime sėkmės naujai skyriaus vadovybei ir būsimiems kandidatams į LR Seimą.

 

TS–LKD Marijampolės sk. informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE