TS-LKD politinę strategiją padės rengti buvęs Prezidentų patarėjas M. Lingė!

Ruoštis artėjantiems 2020 m. Seimo rinkimams Tėvynės sąjungai – Lietuvos krikščioniams demokratams padės buvęs Prezidentų Dalios Grybauskaitės ir Valdo Adamkaus patarėjas vidaus politikai Mindaugas Lingė. Dirbdamas TS – LKD sekretoriate jis konsultuos strateginės komunikacijos ir vidaus politikos klausimais.
„Iš arti mačiau, o ir pats dalyvavau daugelyje pastarojo dešimtmečio Lietuvos politinių procesų. Savo sukaupta patirtimi noriu prisidėti prie Lietuvos politinės sistemos stiprinimo, o tam tinkamiausią matau vieną didžiausių, įvairių išbandymų užgrūdintą, tačiau tuo pačiu naujų iššūkių nestokojančią TS-LKD partiją”, – teigė M. Lingė.
Pasak M. Lingės, pagrindinis jo būsimos veiklos tikslas – padėti partijai atsiverti platesnėms auditorijoms, tapti visiems Lietuvos žmonėms atstovaujančia politine jėga, gebančia girdėti, reaguoti ir pasiūlyti stabilumą su pažanga derinančią valstybės politiką.
„Džiaugiamės, kad vienas iš labiausiai patyrusių Lietuvos vidaus politikos profesionalų Mindaugas Lingė sutiko savo ekspertinėmis žiniomis ir patirtimi prisidėti prie mūsų politinės bendruomenės sėkmės. Tikimės, kad toks pavyzdys paskatins ir kitus įvairių sričių lyderius drąsiau imtis atsakomybės už valstybės valdymą bei padėti sustiprinti Lietuvos politines partijas”, – teigė TS – LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.
M. Lingė beveik trejus metus dirbo Prezidento V. Adamkaus vidaus politikos grupės patarėju, ir dešimtmetį Prezidentės D. Grybauskaitės komandoje įvairiose pozicijose – nuo patarėjo iki vyriausiojo patarėjo ir grupės vadovo.

 

TS-LKD informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE