TS-LKD pradeda regioninių vizitų ciklą „Girdime Lietuvą“

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai šią savaitę pradeda regioninių vizitų ciklą „Girdime Lietuvą“. Nuo rytojaus startuojančiame projekte planuojama aplankyti įvairius Lietuvos regionus ir miestelius, kuriuose TS-LKD politikai susitiks su vietos bendruomenėmis bei viešojo sektoriaus darbuotojais – mokytojais, gydytojais, socialiniais darbuotojais, ugniagesiais ir kitais.

Šio vizitų ciklo tikslas – susitikti su bendruomenėmis ir viešojo sektoriaus darbuotojais, kuriuos ypatingai liečia kitų metų biudžetas, pasižymintis gausybe netesimų pažadų. TS-LKD politikai yra įsitikinę, kad norint ieškoti ilgalaikių sprendimų, būtina plati diskusija su visuomene, būtina klausyti, suprasti ir girdėti, ko nori mūsų šalies piliečiai.

„Lietuva yra ne tik Vilnius, ar Gedimino prospekto politikai, todėl privalome sugrįžti prie diskusijos apie tikrąsias Lietuvos problemas ir ne tik sostinėje. Tikiu politika, kuri būtų grįsta socialiniu dialogu, o ne konfliktais ir susiskaldymu. Politika, kuri siektų žmones įtraukti, o ne atstumti. Politika, kurios tikslas būtų užtikrinti, jog neliktų nei vieno užmiršto žmogaus. Lietuvai reikia vienybės, susitelkimo ir susikalbėjimo. Reikia lyderių, kurie norėtų klausytis žmonių, o klausydami girdėtų tai, kas jiems sakoma. Tokią kryptį mes – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – matome ir ja su Jūsų pagalba norime eiti, – teigia G. Landsbergis. – Norime išgirsti visų žmonių nuomonę apie tai, kaip matoma padėtis mūsų šalyje, išgirsti žmonių rūpesčius ir lūkesčius, sulaukti pasiūlymų ir idėjų, o tai ką girdime, įgarsinti ir sostinėje, Seime”.

Rytoj prasidėsiančios kampanijos „Girdime Lietuvą“ pirmoji stotelė – Kaišiadorys. Mieste spalio 31 d. lankysis TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, jo pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Justas Džiugelis.

 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE