Tūkstantį pakelių cigarečių rusės į Lietuvą atnešė po drabužiais ir rankinėse

Kybartų pasieniečiai sulaikė tris Rusijos pilietes, kurios pėsčiomis per Kybartų punktą atėjo į Lietuvą ir po drabužiais bei rankinėse gabeno tūkstantį pakelių kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienį Kybartų pasienio užkardos pasieniečiai patikrino ką tik per punktą į Lietuvą kartu atėjusias 18-os, 44-erių ir 46-erių ir Rusijos pilietes. Pakartotinei patikrai atlikti prireikė ir pasieniečių moterų, nes teko apžiūrėti, ką rusės gabena po viršutiniais drabužiais.

Paaiškėjo, kad rankinėse ir po drabužiais visos trys Rusijos pilietės į Lietuvą įnešė kontrabandinių rūkalų.

18-metė taip gabeno 330 pakelių cigarečių „Golden Gate Red“ be akcizo ženklų. 44-erių rusė nešė dvidešimčia pakelių mažiau tokių pat cigarečių.  Vyriausioji moteris po drabužiais ir rankinėje turėjo 350 pakelių cigarečių  „Golden Gate Red“ ir „Compliment Super Slims 3“ be banderolių. Iš viso trijulė slėpė 990 pakelių nelegalių cigarečių pakelių.

Pasieniečiai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Rusijos pilietėms pradėjo administracines teisenas. Teismas kontrabandos gabentojoms skirs baudas nuo 2000 iki 5590 eurų. Po apklausos pasieniečiai užsienietėms įteikė šaukimus atvykti į teismą ir jas paleido.

Cigaretės saugomos Kybartų pasienio užkardoje.

 

Valstybės sienos apsaugos tarnybos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE