Turiningas mažųjų laikas namuose – žiūrėkite spektaklio „Megztinis“ įrašą

Teatras keliauja į pačią kameriškiausią erdvę t.y Jūsų namus! Švęsdami teatro savaitę, Kauno miesto kamerinis teatras kviečia nemokamai stebėti spektaklių įrašų transliacijas. Jūsų patogumui, spektaklių įrašai bus saugomi dar 24 val. po transliacijos. Daugiau spektaklių šią savaitę rasite paspaudė nuorodą: https://suduvosgidas.lt/teatras-tiesiog-jusu-namuose-kvieciame-i-nemokamas-spektakliu-perziuras-visa-savaite/

SPEKTAKLIO ĮRAŠO TRANSLIACIJĄ KVIEČIAME ŽIŪRĖTI KOVO 27 d. 12:00 val. (jūsų patogumui, po transliacijos spektakliai bus pasiekiami dar 24 h)


Kaip numegzti smagiausią žaidimą? Spektaklis pasakoja apie dvi mergaites, kurių mama nemoka kurti pasakų, o močiutė – tikra pasakų ir žaidimų meistrė. Gyvendama tarp daugybės megztų-nenumegztų megztinių, ji moka užburti visų vaizduotę, žaidimus paversdama smagiomis ir išdykusiomis pasakomis. Jai būtina spėti išmokyti mergaičių mamą, kaip tai daryti, prieš išvykstant į ilgai lauktą kelionę Indijon.

Šiame spektaklyje net nesmagūs dalykai – tuščias kanarėlės narvas, visur skubanti, laiko neturinti mama ar jos sušlapęs telefonas – atgyja iš naujo ir suteikia džiaugsmo. Taip pat ir bet kokie namuose miegantys daiktai, žaidimui prireikus, gali prabusti naujam gyvenimui.
Spektaklis 3-10 m. vaikams pagal Donald Bisset pasakas
_______________________________________________________________________________________________
Režisierius: Gildas ALEKSA
Aktoriai: Margarita BLADŽENAUSKAITĖ, Kristina KAZAKEVIČIŪTĖ, Alma MASIULIONYTĖ, Edita NICIŪTĖ
Dailininkė: Ramunė SKREBŪNAITĖ

 

 

Kauno miesto kamerinio teatro informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE