UAB „Marijampolės pieno konservai“ bendradarbiaus su Marijampolės kolegija

UAB „Marijampolės pieno konservai“ ir Marijampolės kolegija pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Regiono verslininkai sutinka, kad įmonių ūkinės veiklos sėkmę ir didžiausią pridėtinę vertę gali kurti tik kompetentingi, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, gebantys dirbti su modernia ir sudėtinga technine įranga. Pasirašytas dokumentas įtvirtina siekį sustiprinti mokslo taikomųjų tyrimų ryšius su verslu ir studijomis, sukurti palankią aplinką žinias ir technologijas perduoti į verslą, o verslo inovacijas į studijas, tokiu būdu prisidedant prie regiono pažangos.

Pasirašydamas memorandumą UAB „Marijampolės pieno konservų“ generalinis direktorius Rimas Varkulevičius sakė gerai suprantantis mokslo įstaigos specifiką. Jis taip pat akcentavo, kad dėl kūrybingų žmonių ir aukštos kokybės žaliavos jo vadovaujama įmonė negalėtų egzistuoti niekur kitur, tik Marijampolėje. R. Varkulevičius kvietė studentus aktyviai naudotis šiuo bendradarbiavimu, dalyvauti paskaitose, kurios bus organizuojamos įmonėje, ir kitose veiklose. Jis tikisi, kad Marijampolės kolegija kartu su UAB „Marijampolės pieno konservais“ sukurs ir ištobulins kokybišką produktą, kurį bus galima pritaikyti kitose verslo įmonėse.

Marijampolės kolegijos direktorė Alė Murauskienė džiaugėsi, kad šis susitarimas padės išplėsti kolegijos vykdomų taikomųjų tyrimų ribas. A. Murauskienė atskleidė, kad artimiausiu metu kolegija pradės UAB „Marijampolės pieno konservai“ darbuotojų kvalifikacijos tobulinimo modulinį mokymą. Kolegijos direktorė taip pat užsiminė, kad panašūs bendradarbiavimo susitarimai jau derinami su keliomis kitomis regiono verslo įmonėmis.

 

Marijampolės kolegijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE