Universalus substratas įvairioms reikmėms

Reikalingas universalus substratas, su kuriuo galėtumėte patręšti kone visų tipų augalus? Metas peržvelgti, ką siūlo patyrę specialistai ir išsirinkti labiausiai ieškomus trąšų produktus. Sužinokite daugiau apie universalų substratą, jo išskirtines savybes ir atraskite norimų prekių norimais kiekiais bei prieinama ir pirkėjui palankia kaina.

Kuo naudingi universalūs substratai?

Šių substratų sudėtyje esančios neutralizuotos durpės ir naudingi mineralai aprūpina augalus visomis trūkstamomis medžiagomis. Patręšta žemė padės augalams augti greičiau ir lengviau, apsaugos juos nuo ligų, įvairių kenkėjų, prastų oro sąlygų. Trąšų naudojimo rezultatas – tai dar geresnis ir sodresnis derlius, lengvesnė augalų priežiūra. 

Šie substratai puikiai tinka gėlininkystėje, sodininkystėje, daržininkystėje, miškininkystėje ir įvairiose kitose srityse. Nepraleiskite progos pasinaudoti trąšų privalumais bei teikiamomis galimybėmis ir pasiekti dar geresnius rezultatus!

Platus trąšų asortimentas

Pas profesionalius tiekėjus, kurie ilgus metus dirba tiekdami trąšas, rasite itin platų pasirinkimą. Kiekvienas kataloge esantis produktas yra specialiai sukurtas augintojo reikmėms, todėl sau tinkamą pasirinkimą ras kone kiekvienas ūkininkas ar sodininkas. Esant poreikiui, trąšų žaliava gali būti smulkinama arba tiekiama gabalais, maišoma su kitomis medžiagomis, šitaip išgaunant išskirtinės struktūros substratus. Parduodama maišuose po 70 l ir kitais reikiamais kiekiais. 

Aukštos kokybės universalus substratas už gerą kainą! Daugiau informacijos apie trąšas ir jų pasirinkimus rasite pas profesionalius trąšų tiekėjus.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE