Vaikų ir jaunimo gerovės centro „Židinys“ vizijoje – platesnis paslaugų spektras

Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, mero pavaduotojas Artūras Visockis, Marijampolės savivaldybės tarybos narys Alvydas Kirkliauskas bei Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis ir Socialinių reikalų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė apsilankė VšĮ Vaikų ir jaunimo gerovės centre „Židinys“.

Įstaigos direktorė Elena Senkuvienė pristatė įgyvendinamus projektus, veiklos rezultatus, perspektyvas bei didžiausią rūpestį keliančias problemas. VšĮ Vaikų ir jaunimo gerovės centras „Židinys“ – iššūkių ir permainų nebijanti organizacija, kuri sėkmingai įsijungė į vaikų globos sistemos pertvarkos procesą ir 2017m įsteigė jaukius bendruomeninius vaikų globos namus.

Šiuose namuose gyvena 6 vaikai, o darbuotojų jautrumas, aukšta kompetencija, gebėjimas pajausti kiekvieną vaiką sukuria palankią ir šeimai artimą aplinką. Tai yra ypač svarbu norint užtikrinti vaikams stabilumą, saugumą ir galimybę atrasti save. Organizacija taip pat yra įkūrusi vaikų dienos centrą, kurį šiuo metu lanko 25 vaikai.

Vizito metu buvo kalbama apie galimybę plėsti teikiamų paslaugų spektrą įtraukiant pagalbą ne tik vaikams, bet ir šeimoms. Kol kas tokią galimybę riboja per mažas patalpų plotas, todėl buvo svarstyta, kaip būtų galima išspręsti šią problemą ir sudaryti sąlygas ateities planams virsti realybe.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE