Vaikų priežiūra karantino metu Vilkaviškyje užsiims du darželiai

Šiandien, balandžio 29 d., Savivaldybėje pasirašytas Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas, kad nuo pirmadienio, gegužės 4 d., du Vilkaviškio rajono savivaldybės vaikų lopšeliai-darželiai (Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ ir Virbalio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės) priims viso rajono vaikučius, kurių abu tėveliai dirba ir pateikia tai įrodančias darbdavio pažymas.

Informuojame švietimo įstaigų bendruomenes, kad tėvai, kurie ketina nuo pirmadienio vesti vaikus į darželius, turėtų kuo skubiau pateikti prašymą Savivaldybės administracijos direktoriui su darbdavio pažymomis apie atliekamą darbą. Prašyme reikėtų nurodyti, į kurį darželį ir nuo kada norėtų vesti savo vaiką (Vilkaviškio vaikų lopšelį-darželį „Pasaka“ ar Virbalio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupes) ir kurį darželį vaikas lankė lig šiolei.

Jei tėvai neturi galimybės atsiųsti ar atvežti užpildytų prašymų į Savivaldybę, juos su darbdavių pažymomis gali pateikti ir švietimo įstaigos (surinkusios iš tėvų).

Atkreipiame dėmesį, kad tėveliai, kurie norės vaikučius į darželį vesti jau nuo gegužės 4 d., turėtų paskubėti pateikti prašymus.

 

Vilkaviškio savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE