Valdas Aleknavičius: Rinkiminiai pažadai ar betikslis išlaidavimas?

Kalvarijoje vyksta naujas šou: SUREMONTUOK STOTĮ PRIEŠ JĄ NUGRIAUNANT. Bandydamas suprasti dabartinės valdžios logiką, visiškai pasimečiau. Jau yra parengtas miesto centrinės dalies projektas. Dar man dirbant meru buvo suderintas finansavimas. Rezultatas turėtų būti: parko prieš paštą sutvarkymas ir naujos autobusų stoties statyba. Pagal planus darbai turėjo prasidėti jau šiais metais, tačiau dabar jau kyla abejonių ar jie bus vykdomi. Nes darbų pradžiai, dar šiais metais, nerandu logiško paaiškinimo. Pirmiausia, parke buvo suremontuoti suoleliai. Tai dar galima suprasti – nedidelės išlaidos ir ardyti naujai suremontuotus daug maloniau. Tačiau stoties remontas prieš nugriaunant – jau kitas reikalas. Suprantu merą, kuris neturėdamas supratimo kas vyko Kalvarijoje pastaruosius keturis metus, imasi darbų. Tačiau yra dar mero pavaduotojas, kuris, jo manymu, yra rimčiausias investicijų specialistas savivaldybėje. Ir tikrai bent jau girdėjęs apie daugelį planuojamų darbų savivaldybėje.

Pabandykime įsivaizduoti , kad namuose sumanėte pakeisti senus medinius langus plastikiniais ir prieš juos išmesdami nušveičiate, nudažote. Manau nei vienas taip nesielgtų su savo turtu, tačiau gal taip elgtis su savivaldybės lėšomis naujajai valdžiai yra normalu? O gal čia labiau tinkamas klausimas: Kas galėtų paneigti, kad ….. ????

Valdas Aleknavičius,

Kalvarijos savivaldybės tarybos narys

Sponsored Video

Jums gali patikti
2 Komentarai
  1. kalvarijietis sako

    Kaip gerai mokate kitus kritikuoti ir mokyti. O pats pone V.Aleknavičiau labai išmintingai ir gerai paskaičiavęs darėte. Kalvarijos tilta nugriovėte neturėdami pinigų jam pabaigti. Ilga laiką stovėjo ir niekas nevyko, nes nebuvo pinigų, o kalvarijiečiai suko ratus aplink Kalvarija. tai gal reikia pasižiūrėti pirma i save, o paskui spaudoje kitus kritikuoti 😉

  2. kalvarijietė sako

    Nepakeičiamų šiam pasauly nėra. Taip ir su ponu V. Aleknavičiumi Kalvarijoje. Tik labai gaila, kad jis to nesupranta arba nenori suprasti. Jis ir toliau mano, kad apie Kalvarijos savivaldybę tik jis vienas viską žino ir gali jai padėti. Deja, keturi meravimo metai parodė, ką jis davė ir ką pridarė. Šiam ponui norisi patarti, kad mažiau švaistytųsi po Kalvarijos administraciją ir jos kabinetus (net juoką jau kelia apsilankymai kiekvieną dieną : jei ne iš ryto, tai po pietų būtinai), mažiau šmeižtų daugumą arba, kitaip sakant, ” manančius kitaip negu jis”. Derėtų ponui susimąstyti, kad jis vis tik vyras, ir reikėtų būti santūresniu, o ne vaikščioti ir pletkinti, kaip kokiai turgaus bobai.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE