Vasara vaikams! Nemokamos veiklos ir galimybė tobulėti

Artėjant vasarai, tėvai pradeda svarstyti ir planuoti vaikų laisvalaikį, tačiau tai gali tapti tikru iššūkiu. Šiemet Marijampolės neformalaus švietimo, kultūros ir sporto įstaigos suplanuos veiklas mokyklinio amžiaus vaikams už jus!

„Ne kartą viešojoje erdvėje su tėvais diskutavome, jog vaikams vasaros atostogų metu trūksta užimtumo, trūksta aktyvaus ir turiningo laisvalaikio ir bent dalį dienos laiko tokių veiklų galėtų atsirasti. Todėl reaguojame į tėvų pastabas ir siūlome nemokamą užimtumą vaikams įvairiose srityse nuo birželio iki rugpjūčio mėnesio savivaldybės švietimo, sporto ir kultūros įstaigose,“ – kalbėjo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda.

Norint dalyvauti veiklose, tereikia kartu su vaiku išsirinkti labiausiai patikusius užsiėmimus ir juose užsiregistruoti. Taip pat derėtų nepamiršti, kad veiklų metu tėveliai atsakingi už vaikų saugią kelionę į veiklas ir iš jų.

Užsiėmimų metu vaikai ne tik puikiai praleis laiką, susipažins su naujais draugais, bet ir galbūt atras save, tokiu būdu vaikas turės puikų užsiėmimą visais mokslo metais.

Visą įstaigų, veiklų ir datų sąrašą rasite ČIA

https://marijampole.lt/vasara

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas