Veido valymas

Lygi, sveika, švytinti oda be inkštirų, spuogelių ir kitų grožį trikdančių darinių – tai rezultatas, kurį suteikia profesionaliai atliktas giluminis veido valymas. Ši procedūra reikalauja didelio kruopštumo ir patirties, todėl geriausiai ją atlikti gali tik patyrę grožio specialistai. Pasirūpinkite gražia ir lygia veido oda jau šiandien ir būsite nustebinti puikiais rezultatais.

Individualios konsultacijos

Patyrę specialistai individualių konsultacijų metu nustatys tai, kas labiausiai tinka būtent Jūsų veido odai. Teikiamos individualios konsultacijos, konsultuojama visais grožio bei atliekamų procedūrų klausimais. Jums ne tik bus atliktos reikiamos procedūros, bet taip pat suteikta visokeriopa pagalba ir rekomendacijos tolesnei odos priežiūrai

Intensyvus valomosios procedūros poveikis

Jeigu Jus vargina nesubalansuota, per daug riebi ar sausa oda, o taip pat aknė, inkštirai ir kitos odos problemos – intensyvus veido valymas bus pats tinkamiausias sprendimas. Aukštos kokybės produktuose esančios naudingosios medžiagos išvalys odos poras, ženkliai sumažins esamų spuogų kiekį bei naujų spuogų augimo galimybę, subalansuos riebalinių liaukų veiklą, pavers odą glotnia, lygia, elastinga.

Džiaukitės atjaunėjusia, gražia ir sveika oda be problemų. Intensyvios veido valymo procedūros padės greitai ir lengvai pasiekti norimų rezultatų!

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas