„Vidara“ – bemaž tris dešimtmečius dirba jūsų gražesnio gyvenimo kūrimui

Prieš dvidešimt devynerius metus savo veiklą pradėjo viena iš žinomiausių Marijampolės regione ir ne tik jame, statybines paslaugas teikiančių bendrovių UAB „Vidara“. Jos specialistai per kelis dešimtmečius sukaupė didelę patirtį šiame versle, o stogų bei fasadų įrengime jų žinios yra ypatingai gilios, tad vertinamos užsakovų.

Kovo 30 dieną žengtas dar vienas žingsnis klientų aptarnavimo kokybės gerinimo link, Marijampolėje, Stoties gatvėje 14 numeriu pažymėtame pastate (buvęs „Vernito“ kultūros ir sporto kompleksas), atvėrė duris šiai įmonei priklausantis „Profesionalus stogų ir fasadų centras“.

UAB VIDARA generalinis direktorius Darius Kemeraitis kviečia jus apsilankyti naujajame centre
UAB VIDARA generalinis direktorius Darius Kemeraitis kviečia jus apsilankyti naujajame centre

Pasak UAB „Vidara“ generalinio direktoriaus Dariaus Kemeraičio bei minėtos bendrovės Marijampolės prekybos skyriaus vadovo Romaldo Stankūno, naujajame centre apsilankiusieji pirkėjai gali ne vien išsirinkti iš bemaž dviejų šimtų stogų dangų pavyzdžių ir devynių dešimčių skirtingų fasadų pavyzdžių labiausiai patikusį, bet ir gauti profesionalią, nemokamą konsultaciją visais su tuo susijusiais klausimais.

Specialistai suteiks klientams būtiną informaciją apie medžiagų savybes, padės surasti patį geriausią variantą atitinkantį jų lūkesčius, atliks reikiamo jų kiekio statomam, ar rekonstruojamam objektui skaičiavimus, taip pat gali pristatyti pirkinį į nurodytą vietą. Centre, be viso kito, prekiaujama stogo dangos apdailos priedais – lietaus nuvedimo sistemomis, stogo saugos elementais, tvirtinimo detalėmis, stogo langais, įvairiomis plėvelėmis naudojamomis stogų įrengimui bei sandarinimo juostomis, skardos lankstiniais stogams bei fasadams. Pirkėjams taipogi siūloma įsigyti aukštos kokybės, garsių gamintojų elektrinių ir rankinių patikimų darbo įrankių. Be to, centre galima išsirinkti bei nusipirkti stogdengiams ir ne tik skirtus kokybiškus, žinomų gamintojų darbo rūbus, batus, akinius, kepures, taip pat kitus aksesuarus.

„Profesionaliame stogų ir fasadų centre“ net yra erdvė skirta stogdengiams, kurioje lojalūs UAB „Vidara“ stogdengiai, gali atsigerti kavos, suvalgyti sumuštinį poilsio zonoje, ar šiaip pailsėti, padiskutuoti, pasitarti su kolegomis bei kitais specialistais rūpimais klausimais.

Anot pašnekovų, jų įmonėje nuo pat įkūrimo buvo ir yra labai vertinami darbštūs, sąžiningi darbuotojai, taip pat vertinamas ir kiekvienas bendradarbiaujantis, kitaip tariant, lojalus „Vidara“ klientas.

Profesionalaus stogų ir fasadų centro darbuotojai jums patars bei padės išsirinkti reikiamą prekę
„Profesionalaus stogų ir fasadų centro“ darbuotojai jums patars bei padės išsirinkti reikiamą prekę

Romaldas Stankūnas akcentavo, jog naujajame prekybos centre visuomet bus stengiamasi turėti kuo platesnį prekių asortimentą – pradedant stogo dangomis, stogo priedais, fasadais ir baigiant smulkiausiomis tvirtinimo detalėmis. O štai šiuo metu centro prekių asortimentas ypač turtingas naujovėmis, tai elektriniai darbo įrankiai, darbo rūbai, batai, akiniai ir pan., gaminami visame pasaulyje žinomų bei vertinamų gamintojų, tokių kaip „Ruukki“, „Wienerberger“, „Cedral VELUX“, „MONIER“, „SSQ“, „DEWALT ESSWE“, „HH“, „Uvex“ ir kitų.

„Mūsų siūlomos aukštos kokybės stogo dangos, įvairūs jų priedai, medžiagos, įrankiai, taip pat kitos prekės parduodamos už optimaliausią kainą“, – patikino R. Stankūnas.

Nuotraukose: vaizdai iš naujojo UAB „Vidara“ „Profesionalaus stogų ir fasadų centro“, kurio adresas – Marijampolė, Stoties g. 14.

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE